Pagrindinis meniu

Garantijos ir grąžinimo sąlygos

Perkant prekes internetinėje parduotuvėje www.iauto.lt  kaip ir perkant visose kitose auto dalių parduotuvėse Jums suteikiamos garantijos: nekokybiškas prekes pakeisime arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Įsigijus prekes www.iauto.lt pastebėjote, kad ji Jums netiko? Mes ją pakeisime!*

*Dėl informacijos apie prekių pakeitimą susisiekite su mumis.
Garantinio aptarnavimo el. paštas:  garantinisservisas@iauto.lt
 

Prekėms suteikiamos garantijos:
1. Klientui įteikus prekę, atitinkančią įprastus šiai prekei keliamus kokybinius reikalavimus, pradedamas skaičiuoti šios prekės garantinis terminas.
Jei prekei suteikiamas ilgesnis  garantinis laikotarpis nei LR įstatymuose numatytais pagrindais, jis nurodomas prekių garantiniuose dokumentuose.
2. Pastebėjus, kad prekė neatitinka įprastų šiai prekei kokybinių reikalavimų, viso įsigytai prekei skirto garantinio laikotarpio metu klientas gali kreiptis į mus el.paštu: garantinisservisas@iauto.lt
3. Prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami, jei prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Klientas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo/sandėliavimo taisykles.
3.1 Jei pasirašydamas kvitą, klientas patvirtina, kad prekės pristatytos tvarkingai (be pastabų apie siuntos pakuotės pažeidimus), tokiu atveju jis praranda teisę grąžinti prekes, kurių pažeidimai buvo sąlygoti siuntos pakuotės pažeidimų.

Auto prekių keitimo taisyklės:

1. Įsigiję prekę www.iauto.lt parduotuvėje Jūs turite teisę prekę grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo jos pristatymo Jums, jei ji neatitinka šiai prekei keliamų kokybinių reikalavimų. Nekokybišką prekę pakeisime NEMOKAMAI arba Jums pageidaujant grąžinsime pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
2. Jei pastebėjote, kad  detalė Jūsų automobiliui netiko dėl mūsų kaltės (buvo pateikta netinkama prekė), tokią prekę pakeisime ir padengsime dėl to susidariusias pristatymo išlaidas arba grąžisime pinigus.
Jei prekė netiko dėl Kliento kaltės keitimo išlaidas dengia Klientas. Tokiu atveju grąžinama suma atskaičius kainą už pristatymą.
Visais atvejais prekę grąžinti galima tik per 14 (keturiolika) dienų nuo jos pristatymo Jums.
3. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
3.1. grąžinama prekė turi būti tvarkingoje bei originalioje pakuotėje.
3.2. Prekė turi būti be trūkumų, kurie galėtų atsirasti dėl to, kad Klientas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo/sandėliavimo taisykles.
3.3. Grąžinama prekė turi  būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir tt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama prekė nekokybiška);
3.4. grąžinama prekė privalo būti tokios pačios komplektacijos, kokios buvo pristatyta klientui;
3.5. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos;
Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nėra laikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu.
4. Apie pageidavimą prekę grąžinti, būtina mus informuoti išanksto. Tai galite padaryti paskambinę ar parašę mums el. paštu:  garantinisservisas@iauto.lt
5. Prekių keitimo metu susidariusį kainų skirtumą apmoka klientas.
6. Tinkamos kokybės prekių grąžinti negalima. Prekių keitimo galimybės aprašytos anksčiau išvardintuose punktuose.