Pagrindinis meniu

AUDI Audi 100/Avant quattro
45- rear axle beam with attachment parts Rinktis kitą grupę
89045000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1-3 1 vnt.
nebegaminama ??? €
1
skersinis ??? €
2 NP,PH,SH,NF,;KU,MC,4... 1 vnt.
laikiklis I ??? €
3 NP,PH,SH,KU;NF,MC,4B 1 vnt.
laikiklis II ??? €
4 1 vnt.
išmetimo vamzdžio laikiklis ??? €
5 2 vnt.
montavimas ??? €
6 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X60 ??? €
6A 2 vnt.
poveržlė 10,5X30X3 ??? €
7 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
7 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
7 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
8 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
9 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X40 ??? €
10 1 vnt.
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
11 2 vnt.
montavimas ??? €
10 1 vnt.
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
11 2 vnt.
montavimas ??? €
12 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X95 ??? €
13 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
13 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10X1 ??? €
14 1 vnt.
bearing bracket for toe-in setting (kairė) ??? €
(14) 1 vnt.
bearing bracket for toe-in setting (dešinėje) ??? €
14A 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
15 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X52 ??? €
16 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
16A 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,5 ??? €
17 2 vnt.
bungs ??? €
17A 1 vnt.
laido laikiklis (kairė) ??? €
(17A) 1 vnt.
laido laikiklis (dešinėje) ??? €
17B 2 vnt.
hex.hd. thread cutting bolt M5X10 ??? €
18A ;F >> 44-L-125 000*
atrama ??? €
(18A) ;F 44-L-125 001>>*
atrama ??? €
(18A) ;F 44-L-125 001>>*
atrama ??? €
- 4 vnt.
montavimas
tik:
;443 511 329 B ??? €
- 2 vnt.
montavimas
tik:
II;;4A0 511 329 A;4A0 511 330 A ??? €
20 2 vnt.
montavimas ??? €
21 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X70 ??? €
22 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
23 3 vnt.
poveržlė ??? €
23A 4 vnt.
poveržlė ??? €
23AB 4 vnt.
poveržlė ??? €
26 4 vnt.
šešiakampė veržlė M10 ??? €
27 ;F >> 44-J-250 000*
atrama ??? €
(27) ;F 44-J-250 001>>*
gearbox support ??? €
28 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
29 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X28 ??? €
29 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X28 ??? €
30 ;F >> 44-J-250 000*
bonded rubber bush ??? €
(30) ;F 44-J-250 001>>*
stop washer ??? €
31 ;F >> 44-J-250 000*
poveržlė 10,6X65X5 ??? €
31 ;F >> 44-J-250 000*
poveržlė 10,6X65X5 ??? €
(31) ;F 44-J-250 001>>*
poveržlė 11X75X5 ??? €
32 ;F >> 44-J-250 000*
varžtas su šešiakampe galvute M10X105X32 ??? €
32 ;F >> 44-J-250 000*
varžtas su šešiakampe galvute M10X105X32 ??? €
(32) ;F 44-J-250 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute M10X95X32 ??? €
33 1 vnt.
šešiakampė veržlė M10 ??? €
(33) ;;F 44-J-250 001>>*
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
- ;;F >> 44-J-240 000*
bolt, hexagon head self-locking M14X1,5X85 ??? €
34 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M14X1,5X105 ??? €
34 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M14X1,50X105 ??? €
35 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M14X1,50X65 ??? €