Pagrindinis meniu

AUDI Audi 100/Avant quattro
151- generatoriaus prijungimo ir montavimo dalys [4 cilindrai: SH,NP,PH,4B] (SH,NP,PH,4B) Rinktis kitą grupę
74111000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
generatoriaus laikiklis ??? €
2 1 vnt.
lizdas ??? €
3 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X95 ??? €
4 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X22 ??? €
4 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X22 ??? €
5A 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
6 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
6 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė 8X15X0,5 ??? €
7 1 vnt.
V formos diržo skriemulys
generatoriui:
VALEO;1A ??? €
(7) 1 vnt.
V formos diržo skriemulys
generatoriui:
BOSCH;1,2 ??? €
8 1 vnt.
V formos diržas 9,5X950MM ??? €
(8) 1 vnt.
V formos diržas 9,5X950MM ??? €
(8) 1 vnt.
V formos diržas 9,5X950MM ??? €
(savitarnos pakuotė) ??? €
9 1 vnt.
fan wheel
generatoriui:
VALEO;1A ??? €
(9) 1 vnt.
fan wheel
generatoriui:
BOSCH;1 ??? €
(9) 1 vnt.
fan wheel
generatoriui:
BOSCH;2 ??? €
10 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė
generatoriui:
B14X28X1,6;1 ??? €
(10) 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė
generatoriui:
B16X30X1,6;2 ??? €
11 1 vnt.
šešiakampė veržlė
generatoriui:
M14X1,5;1 ??? €
11 1 vnt.
šešiakampė veržlė
generatoriui:
M14X1,5;1 ??? €
11 1 vnt.
šešiakampė veržlė
generatoriui:
BM14X1,5;1 ??? €
(11) 1 vnt.
šešiakampė veržlė
generatoriui:
M16X1,5;2 ??? €
(11) 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti
generatoriui:
M16X1,5;2 ??? €
(11) 1 vnt.
nebegaminama/pakeista:
generatoriui:
068 903 320;1A ??? €
- 1 vnt.
generatoriaus remonto rinkinys
generatoriui:
VALEO;;1A ??? €
(11) 1 vnt.
plati veržlė
generatoriui:
VALEO;1A ??? €
12 1 vnt.
laikiklis ??? €
13 1 vnt.
kampinis laikiklis ??? €
14 1 vnt.
bolt ??? €
13 1 vnt.
kampinis laikiklis ??? €
14 1 vnt.
bolt ??? €
15 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X25 ??? €
15 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X25 ??? €
16 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
16 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €