Pagrindinis meniu

AUDI Audi 100/Avant quattro
155- skirstytuvas [4 cilindrai: SH,NP,PH,4B] (SH,NP,PH,4B) Rinktis kitą grupę
88155050
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 SH 1 vnt.
skirstytuvas ??? €
(1) NP 1 vnt.
skirstytuvas ??? €
(1) PH 1 vnt.
skirstytuvas ??? €
(1) PH 1 vnt.
skirstytuvas
naudoti:
;026 905 205 AH ??? €
(1) 4B 1 vnt.
skirstytuvas ??? €
2 1 vnt.
distributor cap
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
(2) 1 vnt.
distributor cap
platintojui:
;1A,2A ??? €
3 1 vnt.
rotor for distributor
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
(savitarnos pakuotė) ??? €
(3) 1 vnt.
rotor for distributor
platintojui:
;1A,2A ??? €
4 1 vnt.
dust cover
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
5 1 vnt.
laikiklis ??? €
5 1 vnt.
laikiklis ??? €
(6) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute
taip pat naudoti:
M8X25;N 010 229 3 ??? €
7 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
7 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė 8X15X0,5 ??? €
8 1 vnt.
impulse rotor
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
9 1 vnt.
tip jack
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
10 1 vnt.
O-žiedas ??? €
11 2 vnt.
spiruoklinis laikiklis
platintojui:
;1,2,3,7 ??? €
(11) 1 vnt.
1 set retaining springs
platintojui:
;1A,2A ??? €
12 1 vnt.
vakuuminis įrenginys
platintojui:
;1,2 ??? €
(12) 1 vnt.
vakuuminis įrenginys
platintojui:
;3,7 ??? €
(12) 1 vnt.
vacuum unit with housing
platintojui:
;1A,2A ??? €
(13) 1 vnt.
protective cap
platintojui:
;1A,2A ??? €
14 3 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.)
platintojui:
M4X6;1,2,3,7 ??? €
15 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.)
platintojui:
M4X8;1,2,3,7 ??? €
16 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.)
platintojui:
M4X5;1,2,3,7 ??? €
17 1 vnt.
pavara ??? €
(18) 1 vnt.
hall sensor with fixing parts
platintojui:
;;1,2,3,7 ??? €
(18) 1 vnt.
hall sensor with fixing parts
platintojui:
;;1A,2A ??? €
(18) 1 vnt.
vacuum unit with housing
platintojui:
;;1A,2A ??? €
19 1 vnt.
plokščio kontakto dėklas (3 kontaktai)
taip pat naudoti:
;191 906 102;000 979 133;000 979 133 B ??? €
- ;'bestelleinheit 25'
flat contact 3,5-1 ??? €
19 1 vnt.
plokščio kontakto dėklas (3 kontaktai)
taip pat naudoti:
;191 906 102;N 903 352 03 ??? €
-
apsauginis dangtelis
plokščio kontakto dėklas (5 kontaktai)
??? €