Pagrindinis meniu

AUDI Audi 100/Avant quattro
103-30 cilindrų blokas su stūmokliais (2,6/2,8ltr.) [6 cilindrų: AAH,ABC]
alyvos karteris (AAH,ABC) Rinktis kitą grupę
118103300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4A-N-180 000*
;AAH
cilindrų blokas su stūmokliais ??? €
1 AAH 1 vnt.
cilindrų blokas su stūmokliais ??? €
(1) ABC 1 vnt.
cilindrų blokas su stūmokliais ??? €
2 8 vnt.
suveržimo mova 13X30,5 ??? €
3 8 vnt.
hexagon head bolt M11X1,5X90 ??? €
4 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X45 ??? €
5 6 vnt.
antgalis 36,6 ??? €
5 6 vnt.
antgalis 36,6 ??? €
6 1 vnt.
antgalis 16 ??? €
6 1 vnt.
antgalis 16 ??? €
7 4 vnt.
spiruoklinis kaištis 6,2X22 ??? €
8 4 vnt.
cilindro kaištis 8X14 ??? €
9 2 vnt.
atbulinis vožtuvas ??? €
9 2 vnt.
atbulinis vožtuvas ??? €
10 1 vnt.
tarpinė ??? €
11 1 vnt.
antgalis ??? €
12 12 vnt.
poveržlė A6,4X12,5X1,6 ??? €
13 9 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
26 1 vnt.
tarpinė (apatinis) ??? €
12 12 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
12 12 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
13 9 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
13 9 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
14 1 vnt.
tarpinė ??? €
15 1 vnt.
sandarinimo flanšas (gale)
taip pat naudoti:
; >>4A-M-150000;N 010 215 27;N 011 507 2 ??? €
15 1 vnt.
sandarinimo flanšas (gale)
taip pat naudoti:
; >>4A-M-150000;N 010 215 27;N 011 524 26 ??? €
- 1 vnt.
repair kit for sealing flange ??? €
17 ;F >> 4A-M-150 000
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
17 ;F >> 4A-M-150 000
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
(17) ;F 4A-N-000 001>>
varžtas su šešiakampe galvute
taip pat naudoti:
M6X15;;N 011 524 26 ??? €
- 14 vnt.
poveržlė 6,6X12,5X1,6 ??? €
20 1 vnt.
tarpinė ??? €
- 14 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
- 14 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
18
žr. iliustraciją: 115-40 ??? €
19
žr. iliustraciją: 115-40 ??? €
20 1 vnt.
tarpinė ??? €
21 ;F >> 4A-M-150 000
alyvos karteris (viršutinis) ??? €
(21) ;F 4A-N-000 001>>
engine oil sump upper part ??? €
22 1 vnt.
O-žiedas 11X3 ??? €
23 1 vnt.
drain plug
taip pat naudoti:
;N 904 520 02 ??? €
23 1 vnt.
drain plug ??? €
24 ;F >> 4A-M-150 000
antgalis ??? €
(24) ;F 4A-N-000 001>>
antgalis ??? €
25 30 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
25 30 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
26 1 vnt.
tarpinė (apatinis) ??? €
27 1 vnt.
oil sump-lower part ??? €
28 18 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
28 18 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
29 1 vnt.
O-žiedas 26X31 ??? €
30 1 vnt.
alyvos išleidimo kamštis M26X1,5 ??? €
31 ;F 4A-N-000 001>>
skirstytuvas ??? €
32 ;F 4A-N-000 001>>
O-žiedas A10X16 ??? €
32 ;F 4A-N-000 001>>
O-žiedas 10X16 ??? €
33 ;F 4A-N-000 001>>
banjo bolt 6 ??? €
- 1 vnt.
gasket set for cylinder block ??? €