Pagrindinis meniu

AUDI Audi 100/Avant quattro
863-50 centrinė konsolė (priekis) Rinktis kitą grupę
118863500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
centrinė konsolė (priekis (vairas dešinėje)) ??? €
ecrue (smėlio spalvos) -HQ ??? €
1 1 vnt.
centrinė konsolė (priekis (vairas dešinėje)) ??? €
travertinas (smėlio spalvos) -CM,HD ??? €
platina -HE ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
(1) 1 vnt.
centrinė konsolė (priekis (vairas kairėje)) ??? €
ecrue (smėlio spalvos) -HQ ??? €
travertinas (smėlio spalvos) -HD ??? €
platina -HE ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
2 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M5X12 ??? €
2 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M5X12 ??? €
3 4 vnt.
savisriegė veržlė M5X21X15 ??? €
9 1 vnt.
padengti ??? €
satino juoda ??? €
3 4 vnt.
savisriegė veržlė M5X20,8X15 ??? €
4
bolt, hexagon head self-locking M5X15 ??? €
5 2 vnt.
dantyta poveržlė J5,3 ??? €
5 2 vnt.
dantyta poveržlė 5,3 ??? €
6 2 vnt.
savisriegė veržlė M5X20,8X15 ??? €
9 1 vnt.
padengti ??? €
satino juoda ??? €
(10) 1 vnt.
padengti ??? €
antracitas ??? €
11
žr. iliustraciją: 711-30 ??? €
12
žr. iliustraciją: 711-30 ??? €
13
žr. iliustraciją: 711-30 ??? €
15 1 vnt.
nebegaminama ??? €
15 1 vnt.
dangtis ( vairas kairėje) ??? €
ecrue (smėlio spalvos) -HQ ??? €
travertinas (smėlio spalvos) -CM,HD ??? €
platina -HE ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
16 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
17 1 vnt.
sąvaržėlė ( vairas kairėje) ??? €
18 1 vnt.
šešiakampė veržlė M5 ??? €
19
square head bolt M5X12 ??? €
18 1 vnt.
šešiakampė veržlė M5 ??? €
18 1 vnt.
šešiakampė veržlė M5 ??? €
19
square head bolt M5X12 ??? €
21 2 vnt.
nebegaminama ??? €
21 2 vnt.
guminė įvorė ??? €
22 1 vnt.
retaining frame for protective sleeve ??? €
antracitas ??? €
(22) ;;S4 1 vnt.
retaining frame for protective sleeve [mechaninė pavarų dėžė S4] ??? €
antracitas ??? €
23 ;;F >> 4A-N-139 116
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
23
retaining frame for protective sleeve ??? €
(23) ;;S4 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve [mechaninė pavarų dėžė S4] ??? €
- 4 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
24
spiruoklinis laikiklis
žr. iliustraciją:
;863-60 ??? €
26 1 vnt.
nebegaminama ??? €
26 1 vnt.
insert for centre console (priekis (vairas dešinėje)) ??? €
ecrue (smėlio spalvos)
nebegaminama/pakeista:
-HQ;4A1 863 301 C;(P36) ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
platina -HE ??? €
travertinas (smėlio spalvos) -CM,HD ??? €
(26) 1 vnt.
insert for centre console (priekis (vairas kairėje)) ??? €
ecrue (smėlio spalvos) -HQ ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
platina -HE ??? €
travertinas (smėlio spalvos) -CM,HD ??? €
(26) 1 vnt.
insert for centre console (priekis) ??? €
ecrue (smėlio spalvos) -HQ ??? €
antracitas -CG,CK,CL ??? €
platina -HE ??? €
(28) 1 vnt.
apdaila (kairė)
jungiklio montavimas
??? €
satino juoda ??? €
28 1 vnt.
apdaila (dešinėje)
jungiklio montavimas
??? €
satino juoda ??? €
29 1 vnt.
trim for cigarette lighter ( vairas kairėje) ??? €
antracitas ??? €
(29) 1 vnt.
trim for cigarette lighter ( vairas dešinėje) ??? €
antracitas ??? €
30 1 vnt.
apdaila ( vairas kairėje) ??? €
antracitas ??? €
(30) 1 vnt.
apdaila ( vairas dešinėje) ??? €
antracitas ??? €
31 1 vnt.
apdaila ( vairas kairėje)
for electric adjustable exterior mirrors
??? €
antracitas ??? €
(31) 1 vnt.
apdaila ( vairas dešinėje)
for electric adjustable exterior mirrors
??? €
antracitas ??? €
33 2 vnt.
savisriegė veržlė ??? €
29-31 1 vnt.
nebegaminama ??? €
29 1 vnt.
trim for cigarette lighter ( vairas kairėje) ??? €
antracitas ??? €
(29) 1 vnt.
trim for cigarette lighter ( vairas dešinėje) ??? €
antracitas ??? €
30 1 vnt.
apdaila ( vairas kairėje)
centrinė konsolė
??? €
antracitas ??? €
(30) 1 vnt.
apdaila ( vairas dešinėje)
centrinė konsolė
??? €
antracitas ??? €
31 1 vnt.
apdaila ( vairas kairėje)
centrinė konsolė
for electric adjustable exterior mirrors
??? €
satino juoda ??? €
(31) 1 vnt.
apdaila ( vairas dešinėje)
centrinė konsolė
for electric adjustable exterior mirrors
??? €
satino juoda ??? €
32
** žiūrėti aksesuarų kataloge ** ??? €
33 2 vnt.
savisriegė veržlė M5X13,6X11,5 ??? €
33 2 vnt.
savisriegė veržlė M5X13.6X11.5 ??? €
35/36 1 vnt.
nebegaminama ??? €
35 1 vnt.
kampas (kairė) ??? €
36 1 vnt.
kampas (dešinėje) ??? €
37 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
37 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
38
vent
žr. iliustraciją:
;819-30 ??? €
40
jungiklio montavimas
žr. iliustraciją:
;941-95 ??? €