Pagrindinis meniu

AUDI Audi 200/Avant quattro
150-10 generatorius ir atskiros dalys Rinktis kitą grupę
5150100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
generatorius
taip pat naudoti:
90A;068 998 329 ??? €
(1) 1 vnt.
generatorius
taip pat naudoti:
90A BOSCH;068 998 329 ??? €
(1) 1 vnt.
generatorius 90A BOSCH ??? €
- 1 vnt.
1 set fixing parts for alternator wiring set ??? €
2 1 vnt.
claw-pole rotor
generatoriui:
;1,2 ??? €
2 1 vnt.
claw-pole rotor
generatoriui:
;1,2 ??? €
3 1 vnt.
radialinis rutulinis guolis
generatoriui:
;1,2 ??? €
4 1 vnt.
radialinis rutulinis guolis
generatoriui:
;1 ??? €
(4) 1 vnt.
radialinis rutulinis guolis
generatoriui:
;2 ??? €
5 1 vnt.
generatoriaus remonto rinkinys ;1,2 ??? €
6 1 vnt.
nebegaminama
generatoriui:
;1,2 ??? €
6 1 vnt.
statoriaus apvijos
generatoriui:
;1,2 ??? €
7 1 vnt.
diode plate
generatoriui:
taip pat naudoti:
;1;049 903 555 A ??? €
- 3 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.) M4X25 ??? €
7 1 vnt.
diode plate
generatoriui:
;1 ??? €
(7) 1 vnt.
diode plate
generatoriui:
;2 ??? €
8 1 vnt.
nebegaminama
generatoriui:
;1 ??? €
8 1 vnt.
O-žiedas
generatoriui:
;1 ??? €
- 1 vnt.
intermediate ring
generatoriui:
;2 ??? €
9 1 vnt.
suppression condenser ??? €
10 4 vnt.
varžtas vidine galvute M5X10 ??? €
11 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė
generatoriui:
A5X10X0,5;1 ??? €
(11) 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė
generatoriui:
B5X11X0,5;2 ??? €
12 1 vnt.
1 set: carbon brushes
generatoriui:
;1,2 ??? €
13 1 vnt.
guolio plokštė
generatoriui:
;1,2 ??? €
14 1 vnt.
laikomoji plokštelė
generatoriui:
;1,2 ??? €
14 1 vnt.
laikomoji plokštelė
generatoriui:
;1,2 ??? €
15 7 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.) ??? €
16 4 vnt.
varžtas kryžmine galvute M5X111 ??? €
17 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X18 ??? €
18 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė 4 ??? €
19 4 vnt.
poveržlė
generatoriui:
5,3X9,5X1;1 ??? €
(19) 4 vnt.
poveržlė
generatoriui:
A5,3X10X1;2 ??? €
20 2 vnt.
poveržlė A4,3X9X0,8 ??? €
21 2 vnt.
įtampos reguliatorius 14,5V BOSCH ??? €
21 2 vnt.
įtampos reguliatorius ??? €
22 1 vnt.
1 set connecting parts for terminal B+ / D+ ??? €