Pagrindinis meniu

AUDI Audi 200/Avant quattro
22-10 dalys apsaugančios variklį (MC,1B,3B) Rinktis kitą grupę
62022100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 MC,1B 1 vnt.
nebegaminama/pakeista: 075 199 307;075 199 308 ??? €
- 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
- 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
1 MC,1B 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
2
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
2
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
3 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
5 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
6 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
7 MC,1B;3B 6 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
(7) 3B 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
8 MC,1B;;3B 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(8) 3B 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
- 3B 3 vnt.
sriegtas kaištis M10X30 ??? €
9 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(9) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(9A) 1 vnt.
press washer 4,5MM ??? €
10 4 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
11 4 vnt.
poveržlė 10 ??? €
12 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
12 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
12 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
13 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,6 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,5 ??? €
14A 1 vnt.
sujungianti dalis 52X6 ??? €
(14A) 1 vnt.
sujungianti dalis 52X8 ??? €
15
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
16 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
16 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
16 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17
žr. iliustraciją: 152 ??? €
18 MC,1B 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(18) 3B 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(18) 3B 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
19 MC,1B 1 vnt.
sustabdyti ??? €
(19) 3B 1 vnt.
sustabdyti ??? €
20 MC,1B 3 vnt.
poveržlė ??? €
21 MC,1B 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
21 MC,1B 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
(21) 3B 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
22 MC,1B 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
23 MC,1B 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
(23) 3B 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
24 1 vnt.
cover plate for rubber-metal bearing (dešinėje priekyje) ??? €
(25) 1 vnt.
oval head panel screw 4,8X13 ??? €
25 2 vnt.
oval head panel screw B4,8X9,5 ??? €
25 2 vnt.
oval head panel screw 4,8X9,5 ??? €