Pagrindinis meniu

AUDI Audi 200/Avant quattro
40- pakaba (priekis)
amortizatoriai
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
88040000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė ??? €
MC,1B
2 dažų žymės (žalias) ??? €
(1) AVANT: 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė ??? €
MC,1B
3 dažų žymės (ruda)
naudoti:
1 dažų žymė (balta)
??? €
(1) 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė ??? €
2 dažų žymės (sidabrinė)
1 dažų žymė (mėlyna)
??? €
(1) 3B 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė ??? €
1 dažų žymė (sidabrinė)
1 dažų žymė (mėlynas)
??? €
(1) 3B 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
??? €
2 dažų žymės (sidabrinė)
1 dažų žymė (mėlynas)
??? €
(1) ;F >> 44-J-300 000
;S727
važiuoklės spyruoklė ??? €
2 dažų žymės ??? €
(1) ;F 44-K-000 001>> 44-K-150 000
;S727
važiuoklės spyruoklė ??? €
1 dažų žymė (ruda)
2 dažų žymės (geltona)
??? €
(1) ;F 44-L-000 001>>
;S727
važiuoklės spyruoklė ??? €
1 dažų žymė (ruda)
2 dažų žymės (geltona)
??? €
2 MC,1B 2 vnt.
amortizatoriai
pažymėta: (raudona)
??? €
2 3B,S727,;MC,1B 2 vnt.
amortizatoriai
pažymėta: (pilkas)
??? €
3 2 vnt.
antgalis ??? €
4 2 vnt.
cap for protective sleeve ??? €
5 ;MC,1B 2 vnt.
sustabdymo buferis [sedanas: MC,1B] ??? €
(5) AVANT:;MC,1B 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(5) 3B 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
6 2 vnt.
apsauginė įvorė ??? €
7 2 vnt.
damping for spring strut mounting (2 protrusions) ??? €
8 ;MC,1B 2 vnt.
poveržlė [sedanas: MC,1B] ??? €
(8) AVANT:MC,1B 2 vnt.
pot ??? €
(8) 3B 2 vnt.
pot ??? €
9 2 vnt.
apsauginis žiedas ??? €
10 2 vnt.
spiruoklinis diskas (viršutinis) ??? €
11 2 vnt.
deep groove ball thrust bearng ??? €
12 MC,1B 2 vnt.
bearing plate ??? €
(12) 3B,S727 2 vnt.
bearing plate ??? €
13 MC,1B 2 vnt.
suspension strut bearing ??? €
(13) 3B,S727 2 vnt.
suspension strut bearing ??? €
14 6 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
(14) 6 vnt.
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
(14) 6 vnt.
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
15 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
(15) 6 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
(15) 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
(15) 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
16 2 vnt.
poveržlė ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM14X1,5 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
18 6 vnt.
poveržlė ??? €
19
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
20 2 vnt.
antgalis ??? €
21 MC,1B 1 vnt.
stabilizatorius
žr. iliustraciją:
;37 ??? €
(21) 3B 1 vnt.
stabilizatorius
žr. iliustraciją:
26 MM;37 ??? €
(22) 2 vnt.
giminė tarpinė (vidinis) ??? €
23 ;F >> 44-K-084 000*
spaustuvas ??? €
(23) ;F 44-K-084 001>>*
spaustuvas ??? €
24 MC,1B 8 vnt.
poveržlė 13X24X2,5 ??? €
(24) 3B 8 vnt.
poveržlė 12,2 ??? €
25 MC,1B 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X28 ??? €
(25) 3B 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X30 ??? €
26 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
26 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
26 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
27 ;F >> 44-L-111 380;F >> 44-M-017 381
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas ??? €
(27) ;F 44-L-111 381>>;F 44-M-017 382>>
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas ??? €
(27) ;F 44-L-111 381>>;F 44-M-017 382>>
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas ??? €
(27) 3B 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
taip pat naudoti:
;441 927 803 D ??? €
(27) ;F >> 44-L-111 380;F >> 44-M-017 381
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas ??? €
(27) ;F 44-L-111 381>>;F 44-M-017 382>>
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas ??? €
(27) ;F 44-L-111 381>>;F 44-M-017 382>>
;MC,1B;MC,1B:M432
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(27) 3B 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
taip pat naudoti:
;441 927 803 D ??? €
28 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45X20 ??? €
29 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
29 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €