Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
77- kėbulo priekinė dalis Rinktis kitą grupę
71077000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
vandens dėžė ( vairas dešinėje)
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
??? €
1 1 vnt.
vandens dėžė ( vairas kairėje) ??? €
1 1 vnt.
vandens dėžė ( vairas kairėje) ??? €
2 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas kairėje) ??? €
(2) 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas dešinėje) ??? €
4 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
2 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas kairėje) ??? €
2 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas kairėje) ??? €
(2) 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
4 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
bungs 19,5 ??? €
- 1 vnt.
edge protection 600MM ??? €
5 1 vnt.
bungs 12X1X11 ??? €
(5)
bungs 5X1X11 ??? €
5A 1 vnt.
antgalis ( vairas dešinėje) ??? €
6 1 vnt.
guminė įvorė 32,5 ??? €
7 1 vnt.
bungs 19 ??? €
7 1 vnt.
bungs 20X14 ??? €
8 1 vnt.
bungs 40 ??? €
9 1 vnt.
guminė įvorė ??? €
10 1 vnt.
guminė įvorė 31 ??? €
- 1 vnt.
double grommet ??? €
- 1 vnt.
guminė įvorė ( vairas kairėje) ??? €
(11) 1 vnt.
battery console ( vairas kairėje) ??? €
(11) 1 vnt.
battery console ( vairas kairėje) ??? €
(11) 1 vnt.
battery console ( vairas dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
suveržimo juosta akumuliatoriui ??? €
- 1 vnt.
cover for radiator grille
žr. iliustraciją:
;98 ??? €
12 1 vnt.
lock carrier (centre)
modelims su
5 cilindrų
atrama
shorten by:
;;;;;140MM ??? €
13 3 vnt.
guminė įvorė ??? €
(14) 1 vnt.
lock carrier (kairė) ??? €
15 1 vnt.
lock carrier (dešinėje) ??? €
16 4 vnt.
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
17 4 vnt.
poveržlė R7X22X2 ??? €
17 4 vnt.
poveržlė 7,4X22X2 ??? €
18 1 vnt.
skersinis (apatinis) ??? €
19 1 vnt.
skersinis (apatinis) ??? €
20 7 vnt.
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,5X21,5 ??? €
21 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
21 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
21 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
21 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
22 1 vnt.
bungs ( vairas kairėje) ??? €
23 4-ZYLINDER,;4-ZYLIND... 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
24 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė 5 ??? €
24 3 vnt.
clip nut ??? €
25 2 vnt.
oval head panel screw 4,8X13 ??? €
(25) 2 vnt.
oval head panel screw H5X17 ??? €
27 4-ZYLINDER,;4-ZYLIND... 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
(27) ;F >> 89-J-525 000*
;4-ZYLINDER:;K-JETRO...
air guide for air cleaner ??? €
(27) 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
(27) ;F 89-J-525 001>>*
;4 ZYLINDER:;K-JETRO...
air guide for air cleaner ??? €
28 4-ZYLINDER:;K-JETRON... 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
29 2 vnt.
įterpti veržlę ??? €
30 2 vnt.
oval head panel screw ST4,2X13-C ??? €
30 2 vnt.
oval head panel screw 4,2X13 ??? €
31 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
32 1 vnt.
oro nukreipiklis ??? €
33 2 vnt.
oval head panel screw 5X22 ??? €
33 2 vnt.
oval head panel screw 5X22 ??? €