Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
32-30 dalys apsaugančios variklį [4 cilindrai: PP,RN,RU,NE,PM,DZ,SF,JN,3A,6A,ABB,AAD,1Y,SB] (PP,RN,RU,NE,PM,DZ,SF,JN,3A,6A,ABB,AAD,1Y,SB) Rinktis kitą grupę
71032300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 3 vnt.
spyruoklinis žiedas 10 ??? €
3 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X18 ??? €
4 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
5 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
6
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
7 SB 1 vnt.
konsolė ??? €
8 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
8 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X22 ??? €
10 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X18 ??? €
11 PP,RN,RU,NE,;DZ,SF,J...
sub-frame with rubber mounting ??? €
11 PP,RN,RU,NE,;DZ,SF,J...
sub-frame with rubber mounting ??? €
11 ;;F >> 8A-L-500 000*
;;PM
sub-frame with rubber mounting ??? €
11 ;;F >> 8A-L-500 000*
;;PM
sub-frame with rubber mounting ??? €
(11) ;;F 8A-M-000 001>>*
;;PM
sub-frame with rubber mounting ??? €
(11) 1Y,SB 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting ??? €
12 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
12 PM,DZ,JN,3A,;ABB 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(12) 6A;;6A 1 vnt.
sustabdyti (priekis (vairas dešinėje)) ??? €
(12) 6A 1 vnt.
sustabdyti (priekis (vairas kairėje)) ??? €
(12) PP,RN,RU,NE,;SF,1Y,S... 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
13 2 vnt.
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(15) ;F >> 8A-M-240 000*
;SB
sustabdymo buferis ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(15) ;F >> 8A-M-240 000*
;SB
sustabdymo buferis ??? €
(15) ;F 8A-M-240 001>>*
;SB
sustabdymo buferis ??? €
(15) 1Y 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
16 ;;PP,RN,RU,NE,;PM,DZ... 1 vnt.
atrama (priekis) [mechaninė pavarų dėžė PP,RN,RU,NE,PM,DZ,SF,JN,3A,6A,ABB,AAD] ??? €
16 ;;AAD 1 vnt.
atrama (priekis) [3-speed automatic: AAD] ??? €
(16) 1 vnt.
atrama ??? €
(16) ;;AAD 1 vnt.
atrama [4-ių pavarų, automatinė: AAD] ??? €
17 ;;1Y,SB 1 vnt.
atrama [mechaninė pavarų dėžė 1Y,SB] ??? €
17 ;;;PP,RN,RU,NE,;PM,D... 1 vnt.
atrama [mechaninė pavarų dėžė PP,RN,RU,NE,PM,DZ,SF,JN,3A,ABB,AAD] ??? €
(17) ;6A 1 vnt.
atrama [oro kondicionierius: 6A] ??? €
(17) 1 vnt.
atrama ??? €
18 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
18 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
19 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X15 ??? €
20 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X30 ??? €
21 SB 1 vnt.
atrama ??? €
22 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
22 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
23 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
23 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
24 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X50 ??? €
(25) 1Y,SB 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
25 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
(25) ;;3A,AAD 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) [mechaninė pavarų dėžė 3A,AAD] ??? €
(25) 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
26 ;;RN,PP,RU,NE,;SF,JN... 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [mechaninė pavarų dėžė RN,PP,RU,NE,SF,JN,PM] ??? €
(26) ;;DZ,6A,ABB 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [mechaninė pavarų dėžė DZ,6A,ABB] ??? €
(26) ;;3A,AAD 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [mechaninė pavarų dėžė 3A,AAD] ??? €
(26) ;PR-1Y,SB 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [dyzelinis variklis: PR-1Y,SB] ??? €
(26) ;;RN,PP,RU,NE,;SF,JN... 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [air condit., RN,PP,RU,NE,SF,JN,PM] ??? €
(26) ;;DZ,3A,6A,;ABB,AAD 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [air condit., DZ,3A,6A,ABB,AAD] ??? €
(26) ;;RN,PP,RU,NE,;SF,JN... 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [automatinis / RN,PP,RU,NE,SF,JN,PM] ??? €
(26) ;;DZ,3A,ABB,;AAD 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) [automatinis / DZ,3A,ABB,AAD] ??? €
27 PP,RN,RU,NE,;PM,DZ,S... 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
28 2 vnt.
poveržlė 10 ??? €
29 2 vnt.
poveržlė 10,5X30X3 ??? €
30 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
31 2 vnt.
nebegaminama (priekis) ??? €
31 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
32 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
33 4 vnt.
poveržlė ??? €
34 4 vnt.
nebegaminama M10X84 ??? €
34 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X84 ??? €
35 1 vnt.
brace ??? €
36 2 vnt.
poveržlė 8,4X16X1,6 ??? €
36 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
36 2 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
37 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
38 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X20 ??? €
38 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X20 ??? €
40 1 vnt.
laido laikiklis ??? €
- 1 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
- 1 vnt.
tensioning nut - ??? €