Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
33- dalys apsaugančios variklį [5 cilindrų: PS,NM,KV,NG,7A] (PS,NM,KV,NG,7A) Rinktis kitą grupę
71033000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
- 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
- 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
- 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
- 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 6 vnt.
spyruoklinė poveržlė B10X18 ??? €
2 6 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
3
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
4 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting
taip pat naudoti:
;;893 199 415 B ??? €
6 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
(6) 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
7 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
8 6 vnt.
poveržlė 40X2,5 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X75 ??? €
(9) 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X84 ??? €
10 1 vnt.
nebegaminama (kairė) ??? €
10 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
11 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(11) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(11) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(11) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
12 2 vnt.
nebegaminama 2MM ??? €
12 2 vnt.
press washer 2MM ??? €
13 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,6 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,5 ??? €
15 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
16 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
17 4 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
18 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
19 ;F 8A-L-000 001>>;F >> 8A-L-280 000*
;NM;7A
nebegaminama (dešinėje priekyje) ??? €
19 ;;F 8A-L-000 001>>;F >> 8A-L-280 000*
;;NM;7A
cover plate for rubber-metal bearing (dešinėje priekyje) ??? €
20 1 vnt.
atrama ??? €
(20) 1 vnt.
laikiklis ??? €
21 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
22 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
23 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X80 ??? €
24 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
24 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
25 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X28 ??? €
26 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
27 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
28 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X28 ??? €
29 NM,7A 2 vnt.
poveržlė 6,5X14X1,6 ??? €
29 NM,7A 2 vnt.
poveržlė 6,5 ??? €
30 NM,7A 2 vnt.
hex.hd. thread cutting bolt M6X12 ??? €