Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
87- sparnai (priekis) Rinktis kitą grupę
71087000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
sparnai (kairė)
taip pat naudoti:
;8A0 821 113;N 016 194 3 ??? €
1 1 vnt.
sparnai (kairė)
taip pat naudoti:
;8A0 821 113;N 016 194 3;893 823 395 A ??? €
(1) 1 vnt.
sparnai (dešinėje)
taip pat naudoti:
;8A0 821 113;N 016 194 3 ??? €
- 1 vnt.
mounting for bonnet stay ??? €
2 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(3) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
4
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,5X21,5 ??? €
(4) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
(4) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
(4) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X22 ??? €
5 1 vnt.
plastikinis posparnis (priekyje kairėje) ??? €
(5) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
5A 1 vnt.
tarpinė (kairė)
naudoti, jei reikia:
;893 823 731 A ??? €
(5A) 1 vnt.
tarpinė (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;893 823 731 A ??? €
- 2 vnt.
tarpinė ??? €
6 6 vnt.
sąvaržėlė ??? €
7 2 vnt.
išsiplečianti veržlė ??? €
8 10 vnt.
įterpti veržlę ??? €
9 2 vnt.
clip nut ??? €
9 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė 5 ??? €
10 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
11 2 vnt.
varžtas ??? €
satino juoda ??? €
12 ;F >> 8A-M-280 404
2 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
12 ;F >> 8A-M-280 404
2 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
(12) ;F 8A-M-280 405>>
2 vnt.
poveržlė 6,4X17X1,6 ??? €
(12) ;F 8A-M-280 405>>
2 vnt.
poveržlė 6,4X17X1,6 ??? €
14 10 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
14 10 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
15 ;F >> 8A-M-280 404
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
(15) ;F 8A-M-280 405>>
hexagon head panel screw 6,5X19 ??? €
- ;F 8A-M-280 405>>
savisriegė veržlė 6,3X17,1X16,3 ??? €
16 18 vnt.
oval head panel screw 4,8X16 ??? €
16 18 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
17 4 vnt.
oval head panel screw 4,8X16 ??? €
17 4 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
18
savisriegė veržlė 6,3X25X16 ??? €
(18) 4 vnt.
cage nut M8 ??? €
19 4 vnt.
oval head panel screw (combi) B5,5X13 ??? €
19 4 vnt.
oval head panel screw (combi) 5,5X13 ??? €
20 4 vnt.
poveržlė 5,3X12X1 ??? €
21
modeliams nuo:
sutrumpinti:
AKD 497 010 04;(R10);480MM ??? €
22
modeliams nuo:
sutrumpinti:
AKD 497 010 04;(R10);250MM ??? €
-
sealing cord in coils of 10m 'order unit 1' ??? €
sealing cord 10X2MM ??? €
23 2 vnt.
oval head panel screw 4,8X16 ??? €
23 2 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
24 2 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
24 2 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
25 2 vnt.
laikiklis (centre) ??? €
26 2 vnt.
kniedė 4,8X7,6 ??? €
27 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €