Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
199-20 dalys apsaugančios variklį [4 cilindrai: ABT,ABK,ABM,ACE,ADA,ADW,AAZ,1Z] (ABT,ABK,ABM,ACE,ADA,ADW,AAZ,1Z) Rinktis kitą grupę
123199200
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
- 1Z,AAZ 1 vnt.
atrama
aušinimo skysčio pompa
konsolė
;;028 130 147 A;028 130 147 B ??? €
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
1A ACE,ABT,ABM,;ADA 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
1B ACE,ABT,ABM,;ADA 4 vnt.
poveržlė 8,4X21X2 ??? €
1C ACE,ABT,ABM,;ADA 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
1D ACE,ABT,ABM,;ADA 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
1E ACE,ABT,ABM,;ADA 2 vnt.
poveržlė 8,4X20X1,6 ??? €
2 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) 1Z,AAZ 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
3 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(3) 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 7 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
(4) 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
5 ;;ABT,ABK,ABM,;ACE,A... 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) [mechaninė pavarų dėžė ABT,ABK,ABM,ACE,AAZ,1Z,ADW] ??? €
5 ;F >> 8C-R-100 000*
;;;ADA
1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F 8C-R-100 001>>*
;;ADA
bonded rubber bush (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
5A ADA 1 vnt.
balansuojantis svoris
taip pat naudoti:
; >>8C-R-100000;8A0 199 382 E;N 011 525 20;N 010 352 10 ??? €
5A ADA 1 vnt.
balansuojantis svoris
taip pat naudoti:
; >>8C-R-100000;8A0 199 382 E;N 011 525 13;N 010 352 10 ??? €
5B ADA 3 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
5B ADA 3 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
5C ADA 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X55 ??? €
6 4 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
7 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
8 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,5 ??? €
(8) 1 vnt.
poveržlė 10,5X52X3,5 ??? €
9 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
10 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
10 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
11 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
12 2 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
13 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 1 vnt.
atrama (priekis) ??? €
(13) ;ABT,ABK,ABM,;ACE,AD... 1 vnt.
atrama (priekis) [oro kondicionierius: ABT,ABK,ABM,ACE,ADA,ADW] ??? €
(13) ;;1Z 1 vnt.
atrama (priekis) [mechaninė pavarų dėžė 1Z] ??? €
(13) AAZ,;;1Z 1 vnt.
atrama (priekis) ??? €
14 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
14 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
14 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(14) AAZ,1Z 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
15 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X15 ??? €
(15) ;ABT,ABK,ABM,;ACE,AD... 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) [oro kondicionierius: ABT,ABK,ABM,ACE,ADA,ADW] M8X30 ??? €
(15) AAZ,1Z;1Z 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
(15) AAZ,1Z;1Z 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
(15) 1Z 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X95 ??? €
16 ABT,ABK,ABM,;ACE,ADA... 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
(17) ABM 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
17 ;;ABT,ABK,ADA,;ADW 1 vnt.
sustabdyti (priekis) [mechaninė pavarų dėžė ABT,ABK,ADA,ADW] ??? €
(17) ;;1Z 1 vnt.
sustabdyti (priekis) [mechaninė pavarų dėžė 1Z] ??? €
(17) ;;;ABT,ABK,ABM,;ADA,... 1 vnt.
sustabdyti (priekis) [oro kondicionierius/ ABT,ABK,ABM,ADA,ADW] ??? €
(17) ACE,;;ABT,ABK,ADW 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(17) AAZ,;;1Z 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(18) 1Z,AAZ,ACE,;;ABT,ABK... 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
(18) ;;;ABT,ABK,ABK,;ADA,... 2 vnt.
poveržlė [oro kondicionierius/ ABT,ABK,ABK,ADA,ADW] 10,5X25X4 ??? €
18 ;;ABT,ABK,ABM,;ADA,A... 2 vnt.
poveržlė [mechaninė pavarų dėžė ABT,ABK,ABM,ADA,ADW] 8,4X21X4 ??? €
(19) 1Z,AAZ,ACE,;;ABT,ABK... 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X32 ??? €
19 ;;ABK,ABT,ABM,;ADA,A... 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute [mechaninė pavarų dėžė ABK,ABT,ABM,ADA,ADW] M8X30 ??? €
(19) ;;;ABT,ABK,ABM,;ADA,... 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute [oro kondicionierius/ ABT,ABK,ABM,ADA,ADW] M10X32 ??? €
19 ;;ABK,ABT,ABM,;ADA,A... 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute [mechaninė pavarų dėžė ABK,ABT,ABM,ADA,ADW] M8X30 ??? €
(20) ABT,ABK,ACE,;ADW,ABM... 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting
tik:
;;M12 ??? €
(20) ;;1Z,AAZ 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting [mechaninė pavarų dėžė 1Z,AAZ]
tik:
;;M12 ??? €
(21) ABM,ABT,ABK,;ACE,ADA... 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis)
tik:
;M12 ??? €
(21) ;;1Z,AAZ 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) [mechaninė pavarų dėžė 1Z,AAZ]
tik:
;M12 ??? €
(22) ACE,ABK,ABM,;ADW,ADA... 2 vnt.
bonded rubber bush (gale)
tik:
;M12 ??? €
(22) ABT,1Z,AAZ 2 vnt.
giminė tarpinė (gale)
tik:
;M12 ??? €
(23) 4 vnt.
poveržlė 12,1X40X2,5 ??? €
(24) 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X85 ??? €
25 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
26 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
(26) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X60 ??? €
26A 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X2,5 ??? €
27 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X95 ??? €
28 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute BM10X48X26 ??? €
28 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M10X48X26 ??? €
29 1 vnt.
poveržlė 10 ??? €
30 1 vnt.
šešiakampė veržlė M10 ??? €
30 1 vnt.
šešiakampė veržlė M10-SW16 ??? €
31 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X32 ??? €
(31) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X38 ??? €
(31) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
32 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
32 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €