Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
199-30 dalys apsaugančios variklį (2,3 ltr.) [5 cilindrų: NG] (NG) Rinktis kitą grupę
141199300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
2 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
3 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
4 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(4) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 6 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
6 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
7 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
7 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
8 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
8 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
9 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
10 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
11 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X28 ??? €
12 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
13 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(13) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
14 4 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
15 2 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
16 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
18 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
19 2 vnt.
poveržlė 10,5X52X1,5 ??? €
20A 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(20A) 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
21 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
22 1 vnt.
atrama ??? €
(22)
žr. iliustraciją: 260-20 ??? €
23 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X80 ??? €
24 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X32 ??? €
25 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
25A 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
25A 1 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
(29) 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting
tik:
;;M12 ??? €
(30) 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis)
tik:
;M12 ??? €
(31) 2 vnt.
bonded rubber bush (gale)
tik:
;M12 ??? €
(32) 4 vnt.
poveržlė 12,1X40X2,5 ??? €
(33) 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X85 ??? €