Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
399-20 dalys apsaugančios pavarų dėžę (kairė)
mechaninei pavarų dėžei
modelims su (4 cilindrai /) Rinktis kitą grupę
114399200
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
2 1 vnt.
sustabdyti ??? €
3 1 vnt.
atrama ??? €
4 1 vnt.
brace ??? €
5 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X98X44 ??? €
(6) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X80 ??? €
(7) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute, pats užsifiksuojantis M10X22 ??? €
7A 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
(8) 1 vnt.
poveržlė 12,3X52X3 ??? €
??? €
10 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
11 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(11) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
(11) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
13 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
15 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
16 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
17A 4 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
18 1 vnt.
sustabdyti ??? €
19 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
19 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
20 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
21 2 vnt.
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
??? €
25 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
27 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
26 1 vnt.
giminė tarpinė
žr. iliustraciją:
;253-.. ??? €
27 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(27) 4 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
28 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
28A 1 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
29 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
30 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
30A 4 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
(30A) 2 vnt.
poveržlė 8,4X22X3 ??? €
31 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
32 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
-
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
33 1 vnt.
sustabdyti ??? €
34 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
35 2 vnt.
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
??? €
25 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
26 1 vnt.
giminė tarpinė
žr. iliustraciją:
;253-.. ??? €
27 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(27) 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
(27) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
28 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
28A 1 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
29 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
30 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
30A 4 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
31 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
32 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
33 1 vnt.
sustabdyti ??? €
34 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
34 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
35 2 vnt.
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
40 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting
žr. iliustraciją:
;;199-.. ??? €