Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
805-00 kėbulo priekinė dalis Rinktis kitą grupę
114805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
vandens dėžė ( vairas kairėje)
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;(8-162) ??? €
(1) 1 vnt.
vandens dėžė ( vairas dešinėje)
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;(8-162) ??? €
2 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas kairėje)
modeliams su oro pagalve
??? €
(2) 1 vnt.
cross member for steer. column ( vairas dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
4 8 vnt.
press insert nut 6,5 ??? €
5 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(5) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
6 2 vnt.
bungs 12X1X11 ??? €
(6) 1 vnt.
bungs 5X1X11 ??? €
7 1 vnt.
antgalis ( vairas dešinėje) ??? €
8 1 vnt.
guminė įvorė 32,5 ??? €
9
bungs 40 ??? €
10
bungs 20X14MM ??? €
(10)
bungs 19 ??? €
11 ;F >> 8C-R-128 000*
guminė įvorė ??? €
(11) ;F 8C-R-128 001>>*
guminė įvorė 18/4MM ??? €
12 1 vnt.
guminė įvorė 31 ??? €
- ;16V; 1 vnt.
atraminė plokštelė ( vairas kairėje) [4 cilindrai: 16V]
suspension strut dome
??? €
15 1 vnt.
oro nukreipiklis ??? €
(15)
oro nukreipiklis
žr. iliustraciją:
;121-85 ??? €
16
skersinis (apatinis) ??? €
17 1 vnt.
lock carrier (centre)
tik: (5 cilindrų)
shorten by:
;;;140MM ??? €
- 1 vnt.
retainer for connecting rod (kairė) ??? €
- 1 vnt.
retainer for connecting rod (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
jungianti žarna ??? €
- 2 vnt.
bungs ??? €
18 ;6A,ABK,ADA,;ABT;;;;... 1 vnt.
skersinis (apatinis) [4 cilindrai: 6A,ABK,ADA,ABT1Z] ??? €
(18) ;1Z 1 vnt.
skersinis (apatinis) [automatinis: 1Z] ??? €
(18) 6-ZYLINDER :;AAH,ACZ... 1 vnt.
skersinis (apatinis) ??? €
(18A) 1 vnt.
mounting for main beam headl. (kairė) ??? €
18A 1 vnt.
mounting for main beam headl. (dešinėje) ??? €
- 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X24,5X16 ??? €
- 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X23,4X16 ??? €
- 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X16X24 ??? €
(18B) 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (kairė) ??? €
18B 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje) ??? €
18C 4 vnt.
poveržlė 7,4X22X2 ??? €
18D 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
19 3 vnt.
guminė įvorė 22,5MM ??? €
20 1 vnt.
skersinis (apatinis) ??? €
21 1 vnt.
lock carrier (kairė) ??? €
22 1 vnt.
lock carrier (dešinėje) ??? €
23 4 vnt.
poveržlė 7,4X22X2 ??? €
24 4 vnt.
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
25 7 vnt.
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,5X21,5 ??? €
26 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
(26) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
26A 1 vnt.
padengti ??? €
27 1 vnt.
bungs ( vairas kairėje) ??? €
28 1 vnt.
battery console ( vairas kairėje) ??? €
(28) 1 vnt.
battery console ( vairas dešinėje) ??? €
- ;;16V 1 vnt.
battery console ( vairas kairėje) [6-cylinder 16V] ??? €
- 4 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
- 4 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
30 1 vnt.
oro nukreipiklis ??? €
31 ;16V,TDI. 1 vnt.
air guide for air cleaner [4 cilindrai: 16V,TDI.] ??? €
(31) 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
31 ;ABT,ABM,ABK;;;AAZ 1 vnt.
air guide for air cleaner [4 cilindrai: ABT,ABM,ABKAAZ] ??? €
32 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
32 ;ABC 1 vnt.
air guide for air cleaner [6 cilindrų: ABC] ??? €
(32) 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
33 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
34 1 vnt.
air guide for air cleaner ??? €
35 4 vnt.
clip nut ??? €
(35) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė 5 ??? €
36 4 vnt.
oval head panel screw H5X17 ??? €
37 2 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
38 2 vnt.
oval head panel screw 4,8X13 ??? €
39 2 vnt.
įterpti veržlę ??? €