Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant
880-10 knee padding (dešinėje (eismui kaire puse))
daiktadėžė
saugos oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
žr. serviso instrukcijas Rinktis kitą grupę
150880100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
oro pagalvė
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
modelims su medienos apdaila
riešutų medis ruda
??? €
platina ??? €
1 1 vnt.
oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
modelims su medienos apdaila
??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
modelims su medienos apdaila
riešutų medis ruda
??? €
platina -SU ??? €
antracitas ??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
antracitas ??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
modelims su medienos apdaila
maple grey
??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
modelims su medienos apdaila
??? €
platina -SU ??? €
antracitas ??? €
1 1 vnt.
oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
antracitas ??? €
(1) PR-5MJ 1 vnt.
oro pagalvė
(keleivio pusė)
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
(1) PR-5ME 1 vnt.
oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
žr. serviso instrukcijas
modelims su medienos apdaila
??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
2 1 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X140X32 ??? €
6 1 vnt.
daiktadėžė ??? €
platina ??? €
antracitas ??? €
(6) ;;;F 8C-S-000 000>>
daiktadėžė
modeliams su oro pagalve
(keleivio pusė)
žr. iliustraciją:
;;;;857-22 ??? €
11 2 vnt.
bolt, hex. hd. with shoulder, self-locking M6X17 ??? €
12 2 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
12 2 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
15 1 vnt.
reinforcement for cross member (viršutinis) ??? €
18 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
19 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
22 ;F >> 8C-R-300 000
atraminis laikiklis (viršutinis) ??? €
22 1 vnt.
atraminis laikiklis (viršutinis) ??? €
23 1 vnt.
užtikrinantis laikiklį (dešinėje viršuje) ??? €
27
bolt, hexagon head self-locking M6X26 ??? €
28
savisriegė veržlė M6X18,8X18 ??? €
28
savisriegė veržlė M6X19,5X18 ??? €
29
hexagon socket oval head bolt, self-locking M6X17 ??? €
- ;;F >> 8C-R-300 000
retrofit kit to immobilize the passenger side airbag
comprising:
??? €
- ;;F 8C-S-000 001>>
retrofit kit to immobilize the passenger side airbag
comprising:
??? €