Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
104- steel sldng roof fitting parts Rinktis kitą grupę
3106000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
gate guide (kairė)
taip pat naudoti:
; >>..-F-183184;811 877 152 ??? €
(1) 1 vnt.
gate guide (dešinėje)
taip pat naudoti:
; >>..-F-183184;811 877 151 ??? €
3 4 vnt.
oval-head bolt, self-locking M5X10 ??? €
4 1 vnt.
binder (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
binder (dešinėje) ??? €
5 1 vnt.
nebegaminama ??? €
5 1 vnt.
beading for roof frame 2108MM ??? €
šviesiai smėlinė ??? €
smėlinė -AE,CL,LF,MC,;MY,TD,HS,JZ,TJ ??? €
(5) 1 vnt.
beading for roof frame 2108MM ??? €
šviesiai pilka -AZ,CU,HU,JU,; WG,TW,TC,ZD,; YN ??? €
6 1 vnt.
toggle catch (kairė) ??? €
6A 1 vnt.
toggle catch (dešinėje) ??? €
7 1 vnt.
terminalas ??? €
8 1 vnt.
tempianti spyruoklė ??? €
9 1 vnt.
connecting rod ??? €
(10) 1 vnt.
guide with cable (kairėje gale)
taip pat naudoti:
; >>..-G-093664;811 877 306;811 877 351 B;811 877 352 B ??? €
10 1 vnt.
guide with cable (dešinėje gale)
taip pat naudoti:
; >>..-G-093664;811 877 305;811 877 351 B;811 877 352 B ??? €
11 2 vnt.
cover strip for guide channel ??? €
11 2 vnt.
dengianti apdaila ??? €
(12) 1 vnt.
kreipiančios vėžės (kairė)
taip pat naudoti:
; >>..-G-093664;811 877 352 B;811 877 305;811 877 306 ??? €
12 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje)
taip pat naudoti:
; >>..-G-093664;811 877 351 B;811 877 305;811 877 306 ??? €
12A 2 vnt.
retainer for channel ??? €
13 1 vnt.
spring plate ??? €
14 1 vnt.
pull cable guide ??? €
15
kniedinė uždara veržlė M4 ??? €
16/17
nebegaminama ??? €
16 4 vnt.
countersunk bolt, self-locking M4X12 ??? €
17 1 vnt.
rankenos apdaila ??? €
šviesiai pilka -AZ,CU,HU,YN,; JU,WG,TW ??? €
šviesiai smėlinė -AE,CL,TD,ZD,; LF,MC,MY,HS,; JZ,TJ ??? €
18 1 vnt.
oval head panel screw 4,2X13 ??? €
19 1 vnt.
sheathed cable drive gear ??? €
20 2 vnt.
varžtas įleidžiama galvute M4X20 ??? €
21 1 vnt.
nebegaminama ??? €
21 1 vnt.
crank ??? €
šviesiai pilka -AZ,CU,HU,YN,; JU,WG,TW ??? €
(21) 1 vnt.
crank ??? €
šviesiai smėlinė -AE,CL,TD,ZD,; LF,MC,MY,HS,; JZ,TJ ??? €
23 1 vnt.
oval-head bolt, self-locking M4X15 ??? €
24 1 vnt.
nebegaminama ??? €
24 1 vnt.
helmet (priekis) ??? €
(24) 1 vnt.
helmet
for vehicles with electric sliding roof actuation
??? €
25 8 vnt.
oval head panel screw 3,5X9,5 ??? €
25 8 vnt.
oval head panel screw B3,5X9,5 ??? €
26 8 vnt.
poveržlė 3,7 ??? €
27 1 vnt.
guiding plate ??? €
28 1 vnt.
glide piece ??? €
29 4 vnt.
fiksuojanti poveržlė 3,2 ??? €
30 1 vnt.
vėjo kreiptuvas ??? €
31
oval hd. csk. self-tapp. screw 3,9X9,5 ??? €
31A 2 vnt.
oval head panel screw 4,8X9,5 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 5 ??? €
32 2 vnt.
guide piece ??? €
33 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
34 1 vnt.
toggle catch (kairė) ??? €
(34) 1 vnt.
toggle catch (dešinėje) ??? €
35 2 vnt.
torsion spring ??? €
36 1 vnt.
sliding shoe (kairė) ??? €
(36) 1 vnt.
sliding shoe (dešinėje) ??? €
37 2 vnt.
oval-head bolt, self-locking M4X10 ??? €
39 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X12 ??? €
40 1 vnt.
pinion ??? €
41 1 vnt.
fiksuojanti poveržlė 4 ??? €
42 2 vnt.
sustabdyti ??? €
43 2 vnt.
kniedė 4X9 ??? €
43 2 vnt.
kniedė A4X9X8X1 ??? €