Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
399-30 assembly carrier (6 cilindrų) (CBR,CDV) Rinktis kitą grupę
123399300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;F >> 8C-N-230 000*
sub-frame with rubber mounting ??? €
(1) ;F 8C-N-230 001>>
assembly carrier ??? €
(2) ;F 8C-P-230 001>>
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 ;F >> 8C-N-230 000*
giminė tarpinė ??? €
(3) ;F 8C-N-230 001>>*
giminė tarpinė ??? €
1 ;F >> 8C-N-300 000*
;AXM
assembly carrier ??? €
(1) ;F 8C-P-000 001>>
;AXM
assembly carrier ??? €
(1) CGR 1 vnt.
assembly carrier ??? €
2 ;F >> 8C-N-300 000*
giminė tarpinė ??? €
(2) ;F 8C-N-230 001>>*8C-P-244 763
giminė tarpinė ??? €
(2) ;F 8C-P-000 001>>
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 ;F >> 8C-N-300 000*
giminė tarpinė ??? €
(3) ;F 8C-P-000 001>>*
giminė tarpinė ??? €
1 ;;F >> 8C-N-300 000*
;;AXM,CCH
sub-frame with rubber mounting (4 cilindrai) ??? €
(1) ;;F 8C-P-000 001>>*
;;AXM,AXN
sub-frame with rubber mounting ??? €
2 ;F >> 8C-N-120 000*
giminė tarpinė ??? €
(2) ;F 8C-N-120 000>>*8C-N-300 000*
bonded rubber bush (priekis) ??? €
(2) ;F 8C-P-000 001>>*
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 ;F >> 8C-N-300 000*
;AXM
giminė tarpinė (priekis) ??? €
(3) ;F >> 8C-N-300 000*
;CCH
giminė tarpinė ??? €
(3) ;F 8C-P-000 001>>*
;AXN
giminė tarpinė (priekis) ??? €
4 ;F >> 8C-N-230 000*;F >> 8C-N-300 000*
;CBR;AXM,CCH
poveržlė 40X2,5 ??? €
(4) ;F 8C-N-230 001>>*;F 8C-P-000 001>>*
;CBR,CDV,CGR,;AXN,AX...
poveržlė 12,1X40X2,5 ??? €
5 ;F >> 8C-N-230 000*;F >> 8C-N-300 000*
;CBR;AXM,CCH
varžtas su šešiakampe galvute M10X75 ??? €
(5) ;F 8C-N-230 001>>*;F 8C-P-000 001>>*
;CBR,CDV,CGR,;AXN,AX...
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X85 ??? €
8 CBR,CDV 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(8) AXM,CCH,AXN 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(8) CGR 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
9 CBR,AXM,CCH,;AXN,CDV 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(9) CGR 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(9) CGR 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
1 vnt.
taip pat naudoti: N 011 560 8 ??? €
- CGR 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
11 CBR,AXM,CCH,;AXN,CDV 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(11) CGR 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
12
giminė tarpinė ??? €
13 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
1 vnt.
taip pat naudoti: N 011 560 8 ??? €
14 CBR,CDV,CGR 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
(14) AXM,CCH,AXN 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
15 4 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
16 8 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
17 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
18 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
17 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
18 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
19 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
21 CBR,AXM,CCH,;AXN,CDV 2 vnt.
sustabdyti ??? €
(21) CGR 1 vnt.
sustabdyti ??? €
22 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM10 ??? €
22 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
23 CBR,CDV 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(23) CGR 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
24 ;F >> 8C-R-117 431
apsauginė plokštė ??? €
24 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
25
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €