Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
803-30 šoninė dalis (priekis) Rinktis kitą grupę
123803300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8C-P-300 000
variklio laikiklis (kairė) ??? €
1 ;F >> 8C-P-300 000
variklio laikiklis (kairė) ??? €
(1) ;F 8C-R-000 001>>
variklio laikiklis (kairė) ??? €
2 1 vnt.
variklio laikiklis (dešinėje) ??? €
2 1 vnt.
variklio laikiklis (dešinėje) ??? €
2A 2 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
2B 1 vnt.
support for coolant radiator (kairė) ??? €
3 1 vnt.
šoninė dalis (priekyje kairėje)
can be used as a sub-part
;350-400MM ??? €
4 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje priekyje)
can be used as a sub-part
;350-400MM ??? €
(5) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 607 A;8A0 803 171 C ??? €
(5) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 607 A;8A0 803 171 C ??? €
(5) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 607 A;8A0 803 171 C ??? €
(5) ;;F 8C-P-000 001>>
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ;M12X1,5 ??? €
5 ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ;M10 ??? €
(5) ;;F 8C-P-000 001>>
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ;M12X1,5 ??? €
5A ;S2 1 vnt.
džiovyklės laikiklis [5 cilindrų: S2]
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
??? €
5A ;S2 1 vnt.
džiovyklės laikiklis [5 cilindrų: S2]
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
??? €
(6) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 608 A;8A0 803 171 C ??? €
(6) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 608 A;8A0 803 171 C ??? €
6 ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
naudoti, jei reikia:
;M10;;8A0 805 608 A;8A0 803 171 C ??? €
(6) ;;F 8C-P-000 001>>
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;M12X1,5;;;8A0 805 608 A ??? €
(6) ;;F >> 8C-N-300 000
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje) ;M10 ??? €
(6) ;;F 8C-P-000 001>>
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje) ;M12X1,5 ??? €
7 1 vnt.
laikiklis
for coolant regulator
??? €
8 ;;;;;F >> 8C-N-300 000
šoninės dalis armatūra (kairė)
ir
sriegta plokštelė
modeliams su oro pagalve
;;;M10 ??? €
8 ;;;;;F >> 8C-N-300 000
šoninės dalis armatūra (kairė)
ir
sriegta plokštelė
modeliams su oro pagalve
;;;M10 ??? €
(8) ;;;;F 8C-P-000 001>>
šoninės dalis armatūra (kairė)
ir
sriegta plokštelė
;;;M12X1,5 ??? €
(8) ;;;;;F >> 8C-N-300 000
šoninės dalis armatūra (dešinėje)
ir
sriegta plokštelė
modeliams su oro pagalve
;;;M10 ??? €
(8) ;;;;;F >> 8C-N-300 000
šoninės dalis armatūra (dešinėje)
ir
sriegta plokštelė
modeliams su oro pagalve
;;;M10 ??? €
(8) ;;;;F 8C-P-000 001>>
šoninės dalis armatūra (dešinėje)
ir
sriegta plokštelė
;;;M12X1,5 ??? €
8A ;F >> 8C-N-300 000
sriegta plokštelė M10 ??? €
(8A) ;F 8C-P-000 001>>*
nut M12X1,5 ??? €
8B 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
(8B) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
9 ;16V 1 vnt.
laikiklis ( vairas dešinėje) [4 cilindrai: 16V]
slėgio akumuliatorius
??? €
10 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
laikiklis
signalo sirena
??? €
12 1 vnt.
oro filtro laikiklis ??? €
12A 4 vnt.
kniedinė uždara veržlė M8X0,5-3 ??? €
13
žr. iliustraciją: 809-50 ??? €
(13A) 1 vnt.
support for bumper (kairė) ??? €
13A 1 vnt.
support for bumper (dešinėje) ??? €
14 1 vnt.
tempimo kablys ??? €
14A ;S2 1 vnt.
atraminė plokštelė [5 cilindrų: S2]
tempimo kablys
??? €
15-18
žr. iliustraciją: 863-25 ??? €
19 1 vnt.
battery console ( vairas dešinėje)
for abs anti-lock braking sys
??? €
20 1 vnt.
atraminė plokštelė ??? €
- 1 vnt.
edge protection 120MM ??? €
22 1 vnt.
bungs 30 ??? €
23 1 vnt.
bungs 29,6 ??? €
24 2 vnt.
guminė įvorė 27 ??? €
25 4 vnt.
weld pin 'order unit 100' 5X12 ??? €
26
žr. iliustraciją: 809-50 ??? €