Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
803-40 grindų surinkimas (gale)
šoninė dalis Rinktis kitą grupę
123803400
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
apatinė plokštė (priekis) ??? €
2 1 vnt.
spare wheel well ??? €
3 1 vnt.
apatinė plokštė (kairėje gale) ??? €
(3) 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje gale) ??? €
4 1 vnt.
bracket for strap (kairė)
kuro bakas
??? €
(4) 1 vnt.
bracket for strap (dešinėje)
kuro bakas
??? €
-
bungs 23 ??? €
5 1 vnt.
laikiklis
fuel filler pipe
tik: (dešinėje)
??? €
6 1 vnt.
bracket for strap
kuro bakas
??? €
7 1 vnt.
mounting for hinged backrest (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
mounting for hinged backrest (dešinėje) ??? €
7A 1 vnt.
fitting (kairė) ??? €
(7A) AVANT 1 vnt.
fitting (kairė) ??? €
(7A) 1 vnt.
fitting (dešinėje) ??? €
(7A) AVANT 1 vnt.
fitting (dešinėje) ??? €
7B 4 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
7B 4 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
7C 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X16 ??? €
8 1 vnt.
cross member for floor (priekyje kairėje)
for vehicle with fold-down seat backrest
??? €
(8) 1 vnt.
cross member for floor (priekyje kairėje) ??? €
(8) 1 vnt.
cross member for floor (dešinėje priekyje) ??? €
9 33 vnt.
cross member for floor (priekyje kairėje)
for vehicle with fold-down seat backrest
tik: (kairė)
??? €
9 1 vnt.
atramos elementas
for vehicle with fold-down seat backrest
tik: (kairė)
??? €
10 1 vnt.
cross member for floor (priekyje kairėje) ??? €
10 1 vnt.
bracket for strap ??? €
11 1 vnt.
mounting block (kairė)
laikantis rėmas
??? €
(11) 1 vnt.
mounting block (dešinėje)
laikantis rėmas
??? €
12 1 vnt.
cross member for spare wheel well (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
cross member for spare wheel well (dešinėje) ??? €
13 ;;F >> 8C-P-300 000*
mounting for rear axle beam ??? €
13 ;;F >> 8C-P-300 000*
mounting for rear axle beam ??? €
(13) ;;F 8C-R-000 001>>*
mounting for rear axle beam ??? €
(13) ;;F >> 8C-P-300 000*
mounting for rear axle beam (dešinėje) ??? €
(13) ;;F >> 8C-P-300 000*
mounting for rear axle beam ??? €
(13) ;;F 8C-R-000 001>>*
mounting for rear axle beam (dešinėje) ??? €
14 1 vnt.
wheel housing front part (kairėje gale) ??? €
(14) 1 vnt.
wheel housing front part (dešinėje gale) ??? €
15 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (kairėje gale) ??? €
(15) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje gale) ??? €
16 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje gale) ??? €
(16) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje gale) ??? €
17 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (kairėje gale) ??? €
(17) 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje gale) ??? €
17A 2 vnt.
reinforcement plate (gale)
šoninė dalis
??? €
19 1 vnt.
tempimo kablys (gale) ??? €
20 1 vnt.
atraminė plokštelė (kairė) ??? €
(20) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje) ??? €
21 1 vnt.
cross member for floor (kairė) ??? €
(21) 1 vnt.
cross member for floor (dešinėje) ??? €
22 1 vnt.
cross member for floor (centre) ??? €
23 1 vnt.
atrama (kairėje gale) ??? €
(23) 1 vnt.
atrama (dešinėje gale) ??? €
24 1 vnt.
laikiklis
fuel filler neck
tik: (kairė)
??? €
25 ;;F >> 8C-N-086 134*
mounting for rear axle beam (kairė) ??? €
(25) ;;F >> 8C-N-086 134*
mounting for rear axle beam (dešinėje) ??? €
26 6 vnt.
sriegta plokštelė M12X1,5 ??? €
26 6 vnt.
sriegta plokštelė M12X1,5 ??? €
27 1 vnt.
stiprinimas (vidinis) ??? €
27 1 vnt.
stiprinimas (vidinis) ??? €
28 1 vnt.
konsolė
for rear muffler
??? €
29 1 vnt.
stiprinimas (kairė)
saugos diržai
??? €
(29) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje)
saugos diržai
??? €
30 1 vnt.
daviklio danga ??? €
30 1 vnt.
daviklio danga ??? €
31
O-žiedas ??? €
32 3 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
33 2 vnt.
guminė įvorė 50 ??? €
34
guminė įvorė 32,5 ??? €
35 2 vnt.
drain valve 14,5 ??? €
36
bungs ??? €
37 10 vnt.
bungs 29,6 ??? €
38 2 vnt.
bungs 29,6 ??? €
39 2 vnt.
dangtis 41,3 ??? €
40
bungs 20 ??? €
(41) AVANT:S2 1 vnt.
battery console ??? €
41 ;S2 1 vnt.
battery console [sedanas: S2] ??? €
42 S2 1 vnt.
laikantysis strypas
battery console
??? €
43 S2 2 vnt.
laikiklis
akumuliatoriaus montavimas
??? €
44 ;S2 1 vnt.
įtempimo dirželis [sedanas: S2] ??? €
45 1 vnt.
išsiplečianti kniedė 5X7,5 ??? €
46 2 vnt.
savisriegė veržlė M8X25X17 ??? €
47 2 vnt.
savisriegė veržlė ??? €
48 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
48 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
49 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X12 ??? €
50 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
51 1 vnt.
permanent underbody protection (1,0 ltr.) ??? €