Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
807-50 bamperis (gale) Rinktis kitą grupę
114807500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
padengti ??? €
satino juoda ??? €
(1) AVANT 1 vnt.
padengti ??? €
satino juoda ??? €
- ;F 8C-P-061 421>>*
atrama (vidinis) ??? €
- ;F 8C-P-061 421>>*
atrama (išorinis) ??? €
2 1 vnt.
bamperis (gale) ??? €
gruntuotas
naudoti, jei reikia:
;8A5 807 091 A;01C ??? €
(2) COMPETITION,;S2 1 vnt.
bamperis (gale) ??? €
gruntuotas ??? €
- 4 vnt.
išsiplečianti kniedė ??? €
3 ;F >> 8C-N-137 620*
bumper carrier (kairė) ??? €
(3) ;F >> 8C-N-137 620*
bumper carrier (dešinėje gale) ??? €
4 ;F 8C-N-137 621>>*8C-R-136 877*
;;COMPETITION,;S2
bumper carrier (kairėje gale)
pataisyti, jei reikia
??? €
4 ;COMPETITION,;S2 1 vnt.
bumper carrier (kairėje gale)
pataisyti, jei reikia
??? €
- ;F 8C-P-240 127>>*
antgalis (kairė) ??? €
(4) ;F 8C-N-137 621>>*8C-R-136 877*
;;COMPETITION,;S2
bumper carrier (dešinėje gale)
pataisyti, jei reikia
??? €
(4) ;COMPETITION,;S2 1 vnt.
bumper carrier (dešinėje gale)
pataisyti, jei reikia
??? €
- ;F 8C-P-240 127>>*
antgalis (dešinėje) ??? €
- ;F 8C-N-137 643>>
bungs ??? €
- ;(selbstklebend);F 8C-N-137 643>>
tarpinė ??? €
- ;;;;F 8C-N-137 643>>
seal (self-adhesive)
modeliams su vilkimo įranga
??? €
5 4 vnt.
poveržlė 15X8,4X3 ??? €
6 4 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
6 4 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
7 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
- 6 vnt.
kniedė A4,8X10 ??? €
8 1 vnt.
trim for bumper (kairėje gale) ??? €
satino juoda ??? €
(8) PR-E7R 1 vnt.
trim for bumper (kairėje gale) ??? €
gruntuotas ??? €
(8) 1 vnt.
trim for bumper (dešinėje gale) ??? €
satino juoda ??? €
(8) PR-E7R 1 vnt.
trim for bumper (dešinėje gale) ??? €
gruntuotas ??? €
9 1 vnt.
trim for bumper (gale centre) ??? €
satino juoda ??? €
(9) PR-E7R 1 vnt.
trim for bumper (gale centre) ??? €
gruntuotas ??? €
10 2 vnt.
bump stop buffer (self-adhesive) 11X5MM ??? €
11 1 vnt.
guide piece (kairėje gale) ??? €
(11) COMPETITION,;S2 1 vnt.
laikiklis (kairėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
guide piece (dešinėje gale) ??? €
(11) COMPETITION,;S2 1 vnt.
laikiklis (dešinėje gale) ??? €
12 8 vnt.
įterpti veržlę 10,4MM ??? €
13 8 vnt.
oval head panel screw (combi) 5,5X13 ??? €
13 8 vnt.
oval head panel screw (combi) B5,5X13 ??? €
- COMPETITION,;S2 4 vnt.
poveržlė 6,5 ??? €
- COMPETITION,;S2 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X20 ??? €
14 4 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
15 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X15 ??? €
16 4 vnt.
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
17 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X100 ??? €
- 1 vnt.
oval head panel screw 4,8X16 ??? €