Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
877-12 steel sldng roof fitting parts (AVANT) Rinktis kitą grupę
142877120
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1A 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator
modelims su
stoglangio skydelis plienu slystantis
taip pat naudoti:
;;;;8A9 877 011 C;(D74);(8ZU) ??? €
1A 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator
modelims su
stoglangio skydelis plienu slystantis
??? €
1 1 vnt.
gate guide (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
gate guide (dešinėje) ??? €
2 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis) ??? €
3 2 vnt.
vandens drenažo žarna (gale) ??? €
- 2 vnt.
gofruotas vamzdis 17/21X400MM ??? €
4 2 vnt.
drain tube 40/14 ??? €
4 2 vnt.
guminė įvorė 40/14 ??? €
6 10 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
6 10 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
7 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X12 ??? €
8 12 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
8 12 vnt.
poveržlė B6,1X18X2 ??? €
9 1 vnt.
connecting rod (kairėje gale) ??? €
(9) 1 vnt.
connecting rod (dešinėje gale) ??? €
15 1 vnt.
užtikrinantis laikiklį (kairėje gale) ??? €
(15) 1 vnt.
užtikrinantis laikiklį (dešinėje gale) ??? €
16 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
17 4 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
17 4 vnt.
poveržlė B6,1X18X2 ??? €
19 1 vnt.
kreipiantis profilis (kairė)
for steel sliding roof
??? €
(19) 1 vnt.
kreipiantis profilis (dešinėje)
for steel sliding roof
??? €
20 14 vnt.
varžtas įleidžiama galvute M4X15 ??? €
21 2 vnt.
glide piece
drip moulding
??? €
22 2 vnt.
glide piece
gate guide
(use in pairs only)
??? €
22 2 vnt.
glide piece
gate guide
(use in pairs only)
??? €
23 1 vnt.
drip moulding
for steel sliding roof
??? €
24 9 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
25 4 vnt.
glide piece ??? €
26 ;F >> 8C-P-259 682
vėjo kreiptuvas
taip pat naudoti:
;;895 877 681 A;895 877 682 A ??? €
26 ;F >> 8C-P-259 682
vėjo kreiptuvas ??? €
(26) ;F 8C-P-259 683>>
vėjo kreiptuvas ??? €
28 ;F >> 8C-P-259 682
toggle catch (kairė) ??? €
(28) ;F 8C-P-259 683>>
toggle catch (kairė) ??? €
(28) ;F >> 8C-P-259 682
toggle catch (dešinėje) ??? €
(28) ;F 8C-P-259 683>>
toggle catch (dešinėje) ??? €
30 3 vnt.
hex socket oval head collared M5X25 ??? €
31 4 vnt.
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M5X10 ??? €
32 ;F >> 8C-R-186 699
nuimamo stogo variklis ??? €
32 ;F >> 8C-R-186 699
nuimamo stogo variklis ??? €
(32) ;F 8C-R-186 700>>
nuimamo stogo variklis ??? €
- ;;F >> 8C-R-186 799
relė
naudoti:
12V;895 877 795 F ??? €
- ;;F >> 8C-R-186 799
relė
naudoti:
12V;895 877 795 D ??? €
- ;;F 8C-R-186 700>>
relė
naudoti:
12V;895 877 795 F ??? €
- 1 vnt.
padengti ??? €
33 ;;OHNE SCHALTER 895 959 561,;OHNE SECHSKANTK. 895 877 849
1 vnt.
cover for electric drive ??? €
ecrue (smėlio spalvos) ??? €
platina ??? €
33 1 vnt.
cover for electric drive ??? €
ecrue (smėlio spalvos) ??? €
platina ??? €
37 1 vnt.
crank for winding gear ??? €
38 1 vnt.
guide with cable (kairė, dešinė)
stoglangio skydelis plienu slystantis (gale)
??? €
- 1 vnt.
repair set for sliding roof motor ??? €