Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
145-50 turbinos oro aušintuvas [5 cilindrų: ABY]
apsauginė plokštė (ABY) Rinktis kitą grupę
141145500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas ??? €
- 2 vnt.
montavimas ??? €
3 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
4 1 vnt.
guminė įvorė ??? €
5 1 vnt.
kontaktas/kaištis ??? €
6 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X32 ??? €
7 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
7 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
(7) 2 vnt.
poveržlė ??? €
8 1 vnt.
O-žiedas 60X3,50 ??? €
9 1 vnt.
apsauginė plokštė (priekis) ??? €
10 3 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X16,5X11,5 ??? €
10 3 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X16,5X11,5 ??? €
11 3 vnt.
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
12 1 vnt.
slėgio žarna ??? €
- 1 vnt.
bracket for pressure line ??? €
- 1 vnt.
šešiakampė veržlė M6 ??? €
13
spaustuvas 60-80X9X0,5 ??? €
13
spaustuvas 60-80X9X0,5 ??? €
14
spaustuvas 50-70X9X0,5 ??? €
15 1 vnt.
slėgio žarna ??? €
16 ;F >> 8C-SA042 800
slėgio vamzdis (viršutinis) ??? €
(16) 1 vnt.
slėgio vamzdis (viršutinis) ??? €
17 1 vnt.
apsauginė plokštė (apatinis) ??? €
19 3 vnt.
sriegtas kaištis M8X18 ??? €
19 3 vnt.
sriegtas kaištis M8X18 ??? €
20 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
(20) 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking
taip pat naudoti:
M8X20;;N 901 791 02 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
21 1 vnt.
oval head panel screw 4,2X13 ??? €
22 1 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
23 1 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
24
žr. iliustraciją: 805-00 ??? €