Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80/90/Avant quattro
399-30 assembly carrier (6 cilindrų) (AXN,CPU,CVV) Rinktis kitą grupę
123399300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
assembly carrier ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
1 AXM,CPS,CVR 1 vnt.
assembly carrier ??? €
(1) CGR 1 vnt.
assembly carrier ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
1 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3 2 vnt.
giminė tarpinė (priekis) ??? €
4 4 vnt.
poveržlė 12,1X40X2,5 ??? €
5 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X85 ??? €
8 CBR,CPN,CVX,;CDV,CPR... 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(8) AXM,CPS,CVR,;AXN,CPU... 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(8) CGR 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
9 AXM,AXN,CBR,;CPS,CPU... 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(9) CGR 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(9) CGR 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- CGR 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
11 AXM,AXN,CBR,;CPS,CPU... 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(11) CGR 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
12
giminė tarpinė ??? €
(13) 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 4 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
14 CBR,CPN,CVX,;CDV,CPR... 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
(14) AXM,CPS,CVR,;AXN,CPU... 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
15 4 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
16 8 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
17 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
18 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
19 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
21 AXM,AXN,CBR,;CPS,CPU... 2 vnt.
sustabdyti ??? €
(21) CGR 1 vnt.
sustabdyti ??? €
22 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
22 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
23 CBR,CPN,CVX,;CDV,CPR... 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(23) CGR 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(64) 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
25
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €