Pagrindinis meniu

AUDI Audi 80 Avant RS2 quattro
407-10 trikampė šakė (priekis)
rato stebulė
pakaba
stabilizatorius (ADU) Rinktis kitą grupę
123407100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1A ;F >> 8C-S-000 299
trikampė šakė (kairė) ??? €
1 ;F 8C-S-000 300>>
trikampė šakė (kairė) ??? €
(1A) ;F >> 8C-S-000 299
trikampė šakė (dešinėje) ??? €
(1) ;F 8C-S-000 300>>
trikampė šakė (dešinėje) ??? €
2A ;F >> 8C-S-000 299
bonded rubber bush ??? €
2 ;F 8C-S-000 300>>
bonded rubber bush ??? €
- 6 vnt.
press fit bolt ??? €
3 ;F >> 8C-S-000 299
1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(3) ;F 8C-S-000 300>>
guide joint (kairė) ??? €
(3) ;F >> 8C-S-000 299
guide joint (dešinėje) ??? €
(3) ;F 8C-S-000 300>>
guide joint (dešinėje) ??? €
4 2 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
5 2 vnt.
tarpiklis ??? €
7A 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
8 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X78 ??? €
9 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
10 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M14X1,50X75 ??? €
13 8 vnt.
poveržlė 15X28X2,5 ??? €
14 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
(15) ;F >> 8C-S-001 187
rato stebulė
taip pat naudoti:
;;8A0 407 661 ??? €
- ;F >> 8C-S-001 187
įrengtas ploviklis ??? €
(15) ;F 8C-S-001 188>>
rato stebulė ??? €
16 2 vnt.
sujungiantis strypas ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17A 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X50X24 ??? €
18 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi)
taip pat naudoti:
M16X1,5X87;8A0 501 217 ??? €
- 2 vnt.
shim ??? €
18 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M16X1,5 ??? €
19 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė
2 dažų žymės (oranžinė)
1 dažų žymė (mėlynas)
1 dažų žymė (balta)
??? €
(19) 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė
2 dažų žymės (oranžinė)
2 dažų žymės (mėlynas)
1 dažų žymė (balta)
??? €
20 1 vnt.
stabilizatorius ??? €
21 2 vnt.
giminė tarpinė (vidinis) ??? €
22 2 vnt.
spaustuvas ??? €
23 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
24 1 vnt.
suspension strut pipe (kairė) ??? €
(24) 1 vnt.
suspension strut pipe (dešinėje) ??? €
25 2 vnt.
antgalis ??? €
26 2 vnt.
apsauginė įvorė ??? €
27 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
28 2 vnt.
poveržlė ??? €
29 2 vnt.
spiruoklinis diskas (viršutinis) ??? €
30 2 vnt.
mounting cup ??? €
31 2 vnt.
threaded bush M14X1,5 ??? €
32 2 vnt.
sustabdyti ??? €
33 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
34 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10X1 ??? €
35A 2 vnt.
antgalis ??? €
35B 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė 5 ??? €
35B 2 vnt.
clip nut ??? €
36 2 vnt.
dujinis amortizatorius
pažymėta:
;V626 ??? €
37 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis 82MM ??? €
- 2 vnt.
kampinis rutulinis guolis ??? €