Pagrindinis meniu

AUDI Audi A2
823-10 dangtis (priekis) Rinktis kitą grupę
248823100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
bonnet
naudoti, jei reikia:
; >>8Z-4-010000;N 908 179 01 ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X3,5-6 ??? €
2 1 vnt.
hooks (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
hooks (dešinėje) ??? €
3 4 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
4 1 vnt.
kreipiančioji (kairė)
atrama
taip pat naudoti:
;; >>8Z-1-010000;8Z0 823 405 C ??? €
(4) 1 vnt.
kreipiančioji (dešinėje)
atrama
taip pat naudoti:
;; >>8Z-1-010000;8Z0 823 406 C ??? €
5 ;F >> 8Z-1-070 000
atrama
taip pat naudoti:
;; >>8Z-1-010000;8Z0 823 417 A ??? €
5
atrama (kairė)
taip pat naudoti:
; >>8Z-1-010000;8Z0 823 417 A ??? €
(5) ;F >> 8Z-1-070 000
atrama
taip pat naudoti:
;; >>8Z-1-010000;8Z0 823 417 A ??? €
(5) 1 vnt.
atrama (dešinėje)
taip pat naudoti:
; >>8Z-1-010000;8Z0 823 417 A ??? €
6 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M8X25 ??? €
7 2 vnt.
edge protection (kairė, dešinė) ??? €
7 2 vnt.
edge protection (kairė, dešinė)
sutrumpinti:
;35MM ??? €
8 2 vnt.
sustabdymo buferis (priekis) ??? €
9 3 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X3,5 ??? €
9A 2 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X15 ??? €
10 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 5X16 ??? €
11
fresh air box
žr. iliustraciją:
;819-30 ??? €
12 3 vnt.
išsiplečianti veržlė 4,8X10 ??? €
13
radiator grille, complete
žr. iliustraciją:
;853-30 ??? €
14 ;;F >> 8Z-4-010 000*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X25 ??? €
(14) ;;F 8Z-4-010 001>>*
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M5X16 ??? €
15 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
16 1 vnt.
lid lock cable ( vairas kairėje) ;1380MM ??? €
(16) 1 vnt.
lid lock cable ( vairas dešinėje) ;2600MM ??? €
(16) 1 vnt.
lid lock cable ( vairas dešinėje) ;2600MM ??? €
17 1 vnt.
release lever ??? €
17 1 vnt.
release lever ??? €
17A 1 vnt.
housing upper part
lid lock cable
??? €
17B 1 vnt.
housing lower part
lid lock cable
??? €
17C ;F >> 8Z-1-054 719
grip for release lever ??? €
17C 1 vnt.
grip for release lever ??? €
18 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X15 ??? €
18 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X15 ??? €
19 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4X12-Q ??? €
19 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4X12 ??? €
20 2 vnt.
savisriegė veržlė M4X16X10 ??? €
21 1 vnt.
tarpinė
vandens dėžė
??? €
22 2 vnt.
shim (kairė, dešinė)
fiksavimo mechanizmas
??? €
23 2 vnt.
fiksavimo mechanizmas (kairė, dešinė) ??? €
24 ;F >> 8Z-3-000 186
vandens drenažo žarna ??? €
24 1 vnt.
vandens drenažo žarna (dešinėje) ??? €
24A 2 vnt.
sąvaržėlė 12,8X10X0,8 ??? €
25 3 vnt.
laido laikiklis 22X33,5X0,6 ??? €
26 2 vnt.
savisriegė veržlė M4X16X10 ??? €
27 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X20 ??? €
28 2 vnt.
adapteris (kairė, dešinė)
fiksavimo mechanizmas
??? €
29 4 vnt.
kniedė 4X14 ??? €
30 1 vnt.
filler piece (kairė) ??? €
31 1 vnt.
filler piece (dešinėje) ??? €
32 1 vnt.
tarpinė (priekis) ??? €
33 ;F >> 8Z-2-034 740
vandens išleidimo vožtuvas ??? €
33 2 vnt.
vandens išleidimo vožtuvas ??? €
34 1 vnt.
drain tube (kairė) ??? €
(34) PR-T4A 1 vnt.
drain tube (kairė) ??? €
35 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
35 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
36 1 vnt.
vandens drenažo žarna ( vairas kairėje)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
36 1 vnt.
vandens drenažo žarna ( vairas kairėje) ??? €