Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
505-30 ašies kreiptuvas (gale) [quattro ]
trikampė šakė
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
194505300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
1 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
(1) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
2 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 ??? €
-
sustabdymo buferis (apatinis) ??? €
3 1 vnt.
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
3 1 vnt.
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
3 1 vnt.
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
4 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
4 4 vnt.
guide joint ??? €
5 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
6 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X80 ??? €
7 PR-1JU,1JV 4 vnt.
trikampė šakė
naudoti, jei reikia:
;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
7 PR-1JU,1JV 4 vnt.
trikampė šakė
naudoti, jei reikia:
;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
(7) ;F >> 8L-Y-117 500*
;PR-1JF
trikampė šakė
naudoti, jei reikia:
;;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
(7) ;F >> 8L-Y-117 500*
;PR-1JF
trikampė šakė
naudoti, jei reikia:
;;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
(7) ;F 8L-Y-117 501>>*
;PR-1JF
trikampė šakė (viršutinis) ??? €
(7) ;F 8L-Y-117 501>>*
;PR-1JF
trikampė šakė (viršutinis) ??? €
(7) ;F 8L-Y-117 501>>*
;PR-1JF
trikampė šakė (apatinis) ??? €
(7) ;F 8L-Y-117 501>>*
;PR-1JF
trikampė šakė (apatinis) ??? €
(7) PR-1JW 2 vnt.
trikampė šakė (viršutinis)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
(7) PR-1JW 2 vnt.
trikampė šakė (viršutinis)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
(7) PR-1JW 2 vnt.
trikampė šakė (apatinis)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
naudoti, jei reikia:
;;;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
(7) PR-1JW 2 vnt.
trikampė šakė (apatinis)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
naudoti, jei reikia:
;;;1J0 941 447 A;1J0 941 299 B ??? €
-
spaustuvas
headlight range control
??? €
-
linkage for headlight range control ??? €
8 8 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
9 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,50X75 ??? €
10 ;;S3
gaubtas stabdžių diskui
žr. iliustraciją: [quattro S3]
žr. iliustraciją:
;615-70;615-71 ??? €
11 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M6X10 ??? €
12 2 vnt.
užtvirtinantis žiedas 74X2 ??? €
13 2 vnt.
wheel hub with rotor 5/100 ??? €
14 2 vnt.
stabdžių diskas
žr. iliustraciją:
;615-60 ??? €
15 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine įleidžiama galvute M6X16 ??? €
15 2 vnt.
varžtas įleidžiama galvute M6X15SP ??? €
16 2 vnt.
12 point socket shouldered nut self-locking M20X1,5 ??? €
17 PR-0BH 1 vnt.
stabilizatorius D=14MM ??? €
17 PR-0BJ 1 vnt.
stabilizatorius D=15MM ??? €
18 PR-1JF,1JU,;1JV 2 vnt.
sujungiantis strypas ??? €
(18) PR-1JW 2 vnt.
sujungiantis strypas
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
19 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M14X1,50X90 ??? €
20 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
21 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X13 ??? €
22 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
23 2 vnt.
spaustuvas ??? €
23 ;F >> 8L-Y-021 000*
;S3
spaustuvas ??? €
(23) ;F 8L-Y-021 001>>*
;S3
spaustuvas ??? €
24 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
26 1 vnt.
padengti (kairė)
laikiklis
??? €
(26) 1 vnt.
padengti (dešinėje)
laikiklis
??? €
- 1 vnt.
1 set: track control arm with attachment parts ??? €
- 1 vnt.
1 set: track control arm with attachment parts ??? €
- 1 vnt.
1 set: track control arm with attachment parts
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
- 1 vnt.
1 set: track control arm with attachment parts
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €