Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
407-05 trikampė šakė (priekis) [quattro+ ARX,ARY,ASZ,AMK,BAM,AUL]
rato guolio korpusas (ARX,ARY,ASZ,AMK,BAM,AUL) Rinktis kitą grupę
251407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 2 vnt.
trikampė šakė ??? €
1 2 vnt.
trikampė šakė ??? €
(1) S3 1 vnt.
trikampė šakė (kairė) ??? €
(1) S3 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje) ??? €
2 2 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
(3) S3 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
4 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
(4) S3 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
5 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X82 ??? €
6 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X70 ??? €
7 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,50 ??? €
(8A) PR-1LE+ 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(8A) PR-1LE+ 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
8A ;F >> 8L-1-250 000*
;PR-1LT:S3
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(8A) PR-1LT+S3 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(8A) ;F >> 8L-1-250 000*
;PR-1LT:S3
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(8A) PR-1LT+S3 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X78 ??? €
10 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
11 1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
11A ;F >> 8L-1-010 000*
;S3
guide joint ??? €
11A S3 2 vnt.
guide joint (left a. right) ??? €
11A S3 2 vnt.
guide joint ??? €
12 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
13 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X26 ??? €
13A S3 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
14 ;F >> 8L-1-180 000*
wheel hub with rotor 5/100 ??? €
14 2 vnt.
wheel hub with rotor 5/100 ??? €
(14) ;F >> 8L-1-010 000*
;S3
wheel hub with rotor
žr. serviso instrukcijas
5/100 ??? €
(14) ;F >> 8L-1-180 000*
;S3
wheel hub with rotor
žr. serviso instrukcijas
5/100 ??? €
(14) ;F 8L-1-010 001>> 8L-1-180 000*
;S3
wheel hub with rotor
žr. serviso instrukcijas
5/100 ??? €
(14) ;F 8L-1-180 001>>*
;S3
wheel hub with rotor
žr. serviso instrukcijas
5/100 ??? €
15 2 vnt.
užtvirtinantis žiedas 74X2 ??? €
16 ;;F >> 8L-1-180 000*
12 point socket shouldered nut self-locking M20X1,5 ??? €
16 ;;F 8L-1-180 001>>*
12 point socket shouldered nut self-locking M20X1,5 ??? €
(16) ;F 8L-1-180 001>>*
;S3
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X77 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
19 ;;F >> 8L-1-180 000*
rato guolis su surinkimo dalimis
comprising:
??? €
(19) ;;F 8L-1-180 001>>*
rato guolis su surinkimo dalimis
comprising:
??? €
(19) ;;F 8L-1-180 001>>*
;;S3
rato guolis su surinkimo dalimis
comprising:
??? €
20
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-05 ??? €
22
universal grease 120G ??? €