Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
805-00 kėbulo priekinė dalis Rinktis kitą grupę
201805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator and electric fan ??? €
2 2 vnt.
užtvirtinantis kaištis ??? €
3 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M8X25 ??? €
4 6 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32.00-S22 ??? €
5 ;;F >> 8L-1-160 000*
lid lock with micro- switch ??? €
(5) 1 vnt.
lid lock with micro- switch
taip pat naudoti:
;;*>>8L-1-200000;N 908 463 01 ??? €
(5) ;;F 8L-2-000 001>>
lid lock with micro- switch ??? €
6 ;F >> 8L-1-200 000
varžtas kryžmine galvute (combi.) M6X20 ??? €
(6) ;;F 8L-2-000 001>>
bolt, hex. hd. (combi.) self-locking M6X20 ??? €
7 1 vnt.
radius rod (upper centre) ??? €
8 1 vnt.
laikomoji sąvaržėlė ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X25 ??? €
10 1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje) ??? €
(10) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje) ??? €
11 1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje) ??? €
(11) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje) ??? €
12 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairėje apačioje) ??? €
(12) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje apačioje) ??? €
13 1 vnt.
skersinis (viršutinis) ??? €
13A 2 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
13C 8 vnt.
cilindro varžtas automatinio fiksavimo M8X22 ??? €
13B 2 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
14 1 vnt.
rip plate on front cross panel ??? €
14 1 vnt.
rip plate on front cross panel
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
14 1 vnt.
rip plate on front cross panel
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
15 1 vnt.
frame for cross panel ??? €
16 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(16) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
(16) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
(16) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje)
for models with mechanical throttle control
??? €
(16) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje)
for models with electric throttle control
??? €
17 10 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
25 S3 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje priekyje)
frame for cross panel
??? €
30 1 vnt.
corner reinforcement for suspension strut dome (kairė) ??? €
31 1 vnt.
corner reinforcement for suspension strut dome (dešinėje) ??? €
32 2 vnt.
laikiklis (priekis)
suspension strut dome
??? €
(32) S3 2 vnt.
laikiklis (priekis)
suspension strut dome
??? €
35 S3 1 vnt.
additional reinforcement (viršutinis) ??? €
- 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
36 1 vnt.
bracket for dash panel ??? €
(36) 1 vnt.
bracket for dash panel ??? €
- 2 vnt.
compensating piece
for headlamps
??? €