Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
805-00 kėbulo priekinė dalis Rinktis kitą grupę
412805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-T53,T58,;T71,T72 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator
naudoti, jei reikia:
;;8P4 807 501 B ??? €
(1) PR-T36,T9G,;T59,TG0,... 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator
naudoti, jei reikia:
;;;8P4 807 501 C ??? €
- PR-T53,T58,;T71,T72 1 vnt.
carrier (upper front) ??? €
- PR-T36,T9G,;T59,TG0,... 1 vnt.
carrier (upper front) ??? €
- 4 vnt.
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M6X20 ??? €
-
kniedinė uždara veržlė M6/2,4-4,5 ??? €
2 1 vnt.
water tank with cross member ??? €
2C ;;F >> 8P-5A105 217*;F >> 8P-5B007 909*
cross panel
vandens dėžė
??? €
(2C) ;;F 8P-5A105 218>>*;F 8P-5B007 910>>*
cross panel
vandens dėžė
??? €
3 ;F >>*8P-5-028 320*
PR-9AA
1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(3) ;F 8P-5-028 321>>*8P-5-200 000
PR-9AA
1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
3 PR-9AA 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(3) ;F >> 8P-4-080 000*
PR-9AK
cross panel ??? €
(3) ;F 8P-5-028 321>>*8P-5-200 000
;PR-9AK
cross panel ??? €
(3) PR-9AK 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(3) PR-9AA 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
(3) ;PR-9AA 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
(3) ;F >> 8P-5A200 000
;PR-9AA
cross panel ??? €
(3) ;F 8P-6A000 001>>
;PR-9AA
cross panel ??? €
(3) ;F >> 8P-5A200 000
;PR-9AK
cross panel ??? €
(3) PR-9AK 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
5 ;F >> 8P-5A013 600
uždarymo elementas ??? €
(5) 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
6 ;F >> 8P-5A013 600
uždarymo elementas ??? €
(6) ;F 8P-5A013 601>>
uždarymo elementas ??? €
7 2 vnt.
connecting plate (left a. right) ??? €
8 ;;F >> 8P-4-081 000*
vandens dėžė
priekinis skydelis
??? €
8 ;;F >> 8P-7-057 000
vandens dėžė
priekinis skydelis
??? €
8 1 vnt.
vandens dėžė
priekinis skydelis
??? €
9 1 vnt.
frame for cross panel (priekis) ??? €
10 1 vnt.
uždarymo elementas (side, left) ??? €
(10) 1 vnt.
uždarymo elementas (side, right) ??? €
11 1 vnt.
suspension strut dome (kairė)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
11 1 vnt.
suspension strut dome (kairė)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
- 1 vnt.
laikiklis
laidų rinkinys akumuliatoriui
??? €
- 1 vnt.
laikiklis
laidų rinkinys akumuliatoriui
??? €
(11) 1 vnt.
suspension strut dome (dešinėje)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
(11) 1 vnt.
suspension strut dome (dešinėje)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
12 1 vnt.
reinforcement for suspension strut dome cover (kairė)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
(12) 1 vnt.
reinforcement for suspension strut dome cover (dešinėje)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
13 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (upper front) ??? €
15 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairėje viršuje) ??? €
(15) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje viršuje) ??? €
(16) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairėje apačioje) ??? €
(16) ;F >> 8P-4-096 060
A statramstis, vidinis ??? €
(16) ;F 8P-4-096 061>>
A statramstis, vidinis ??? €
20 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M6X16 ??? €
21 1 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
23 1 vnt.
wheel housing front part (kairė)
taip pat naudoti:
;WHT 000 868 ??? €
24 1 vnt.
wheel housing front part (dešinėje)
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
??? €
25 1 vnt.
retainer for engine carrier (dešinėje) ??? €
26 PR-T71 1 vnt.
apsauginė plokštė (plastmasinis)
lock carrier (upper front)
??? €
(26) PR-T9G,TG0,;TM0,TN0,... 1 vnt.
apsauginė plokštė (plastmasinis)
lock carrier (upper front)
??? €
(26)
įsiurbiamo oro ortakis
žr. iliustraciją:
žr. iliustraciją:
;129;133 ??? €
27 2 vnt.
hex socket oval head collared
apsauginė plokštė
4X14 ??? €
27 2 vnt.
oval head panel screw (combi)
apsauginė plokštė
4X14 ??? €
30 1 vnt.
compensating piece
for headlamps
??? €
30 ;;F >> 8P-4-055 000*
compensating piece
for headlamps
??? €
(30) ;;F 8P-4-055 001>>*8P-5A133 169*;F >> 8P-5B011 644*
compensating piece
for headlamps
??? €
31 1 vnt.
seal (self-adhesive)
žr. iliustraciją:
;;121-90 ??? €
32 2 vnt.
weld studs with cap nuts M6 ??? €
33 10 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
34 1 vnt.
atrama ( vairas dešinėje) ??? €
35 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X10 ??? €