Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
927-00 ABS valdymo blokas
greičio jutiklis Rinktis kitą grupę
412927000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8P-4-060 000*
ABS valdymo blokas
naudoti:
;;1K0 614 117 A;1K0 907 379 C ??? €
(1) ;;F 8P-4-060 001>>*8P-4-090 000*
ABS valdymo blokas
naudoti:
;;;1K0 614 117 D;1K0 907 379 J ??? €
1 ;;F >> 8P-5A093 700*;F >> 8P-5B003 522
ABS valdymo blokas
naudoti:
;;;;1K0 614 117 F;1K0 907 379 N;1K0 614 117 A;1K0 907 379 C;1K0 ??? €
1 1 vnt.
ABS valdymo blokas
naudoti:
;1K0 614 117 H;1K0 614 117 J;1K0 907 379 P;1K0 614 117 F;1K0 907 ??? €
(1) ;;;F >> 8P-4-100 000*
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;;1K0 614 517 B;1K0 907 379 D ??? €
(1) ;;;;;;;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;1K0 614 517 H;1K0 907 379 K;1K0 614 517 B;1K0 907 379 D ??? €
(1) ;;;;;;;F 8P-6A000 001>> 8P-6A095 000*;F 8P-6B000 001>> 8P-6B010 000*
;;;;;;;;PR-UG0
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;;1K0 614 517 N;1K0 614 517 M;1K0 907 379 Q ??? €
(1) ;;;;;;;;;;;;;;F >>*8P-6A250 000;F >>*8P-6B025 000
;;;;;;;;;;;;;;;PR-UG...
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;;1K0 614 517 T;1K0 614 517 AA;1K0 907 379 AA;1K0 614 517 M;1K ??? €
(1) ;;;;;;;;;;;;F 8P-6A000 001>>;F 8P-6B000 001>>
;;;;;;;;;;;;;PR-UG0
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;1K0 614 517 AE;1K0 614 517 AF;1K0 907 379 AC;1K0 907 517 M;1K ??? €
(1) PR-1AS 1 vnt.
ABS valdymo blokas
** nekeičiami **
for this use:
;;;1K0 614 517 K;1K0 614 517 AC ??? €
(1) ;PR-UG1 1 vnt.
ABS valdymo blokas [priekiniais varomais ratais+ PR-UG1]
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
for vehicles with drive-off assistance
** nekeičiami **
;;;;;;;1K0 614 517 R;1K0 614 517 AC ??? €
(1) ;;;;;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;1K0 614 517 C;1K0 907 379 E;1K0 614 517 K ??? €
(1) ;;;;;;F 8P-6A000 001>> 8P-6A095 000*;F 8P-6B000 001>> 8P-6B010 000*
;;;;;;;PR-UG0
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;;1K0 614 517 Q;1K0 907 379 R ??? €
(1) ;;;;;;;F 8P-6A000 001>>*;F 8P-6B000 001>>*
;;;;;;;;PR-UG0
ABS valdymo blokas
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
naudoti:
;;;1K0 614 517 AB;1K0 907 379 AB;1K0 614 517 Q;1K0 907 379 R ??? €
(1) ;PR-UG1 1 vnt.
ABS valdymo blokas [quattro+ PR-UG1]
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
for vehicles with drive-off assistance
** nekeičiami **
;;;;;;;1K0 614 517 S;1K0 614 517 AD ??? €
2
abs blokas su valdymo bloku
žr. iliustraciją:
;614-10,614-11,;614-15 ??? €
3
varžtas vidine galvute
nėra pakeitimo
??? €
4 1 vnt.
greičio jutiklis (priekyje kairėje) ??? €
4 1 vnt.
greičio jutiklis (priekyje kairėje) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (dešinėje priekyje) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (dešinėje priekyje) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (kairėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (dešinėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (kairėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (kairėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (dešinėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
greičio jutiklis (dešinėje gale) ??? €
5 ;;F >> 8P-6A250 000;F >> 8P-6B025 000
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X16 ??? €
5 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X16 ??? €
7
ličio tepalas
for speed sensor (priekis)
180G ??? €
8
hot-bolt-paste
for speed sensor (gale)
170G ??? €
9 1 vnt.
plokščio kontakto korpusas su fiksavimo mechanizmu (47 kontaktai)
for vehicles with electronic stabilisation program -esp-
??? €
(9) 1 vnt.
plokščios jungties dėklas su dangteliu (26 kontaktų) ??? €
(11) PR-8Q0,8Q1 1 vnt.
wiring set for speed sensor and brake wear indicator (priekyje kairėje) ??? €
11 PR-8Q3,8Q5 1 vnt.
wiring set for speed sensor and brake wear indicator (priekyje kairėje) ??? €
11 PR-8Q3,8Q5 1 vnt.
wiring set for speed sensor and brake wear indicator (priekyje kairėje) ??? €
(11) S3 1 vnt.
wiring set for speed sensor and brake wear indicator (priekyje kairėje) ??? €
(11) 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (dešinėje priekyje) ??? €
(11) PR-8Q0,8Q1 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (kairėje gale) ??? €
(11) ;;F >> 8P-6A095 000*;F >> 8P-6B009 800*
;;;PR-8Q3,8Q5
greičio jutiklio laidynas (kairėje gale) ??? €
(11) ;PR-8Q3,8Q5 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (kairėje gale) [priekiniais varomais ratais+ PR-8Q3,8Q5] ??? €
(11) ;;F >> 8P-6A095 000*;F >> 8P-6B009 800*
;;;PR-8Q3,8Q5
greičio jutiklio laidynas (kairėje gale) ??? €
(11) ;PR-8Q3,8Q5 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (kairėje gale) [quattro+ PR-8Q3,8Q5] ??? €
(11) 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (dešinėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (dešinėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
greičio jutiklio laidynas (dešinėje gale) ??? €
12 4 vnt.
plokščio kontakto laikiklis su tarpine (2 kontaktai) ??? €
12 4 vnt.
plokščio kontakto korpusas su fiksavimo mechanizmu (2 kontaktai) ??? €
13 4 vnt.
guminė įvorė 8,2X40 ??? €
14 1 vnt.
plokščios jungties dėklas su kontaktų fiksatoriumi (2 kontaktai)
jungiamoji dalis
brake pad wear display
??? €
15 1 vnt.
guminė įvorė 8,2X40 ??? €
16 PR-8Q3 1 vnt.
plokščio kontakto korpusas su fiksavimo mechanizmu (4 kontaktai)
jungiamoji dalis
headlight range control
??? €
17 PR-8Q3 1 vnt.
guminė įvorė 11,9X53 ??? €
18 2 vnt.
kabelių raiščiai 4,5X200 ??? €
18 2 vnt.
kabelių raiščiai 4,6X200 ??? €
- ;;;F >> 8P-6A190 000*;F >> 8P-6B025 000
laikiklis (left a. right)
greičio jutiklio laidynas
??? €
- 2 vnt.
laikiklis (left a. right)
greičio jutiklio laidynas
??? €
- PR-8Q3 1 vnt.
troselio lovelis ??? €
- PR-8Q3 1 vnt.
troselio lovelis ??? €
- 1 vnt.
laido laikiklis (dešinėje gale) ??? €
21 ;;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
21 ;;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;;F 8P-6A000 001>> 8P-6A071 000*;F 8P-6B000 001>> 8P-6B006 500*
;;;PR-UG0
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;;F 8P-6A000 001>>*8P-6A250 000;F 8P-6B000 001>>*8P-6B025 000
;;;PR-UG0
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;PR-UG0 1 vnt.
duo sensor [priekiniais varomais ratais+ PR-UG0] ??? €
(21) ;;F 8P-6A000 001>> 8P-6A071 000*;F 8P-6B000 001>> 8P-6B006 500*
;;;PR-UG1
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;;F 8P-6A071 001>>*8P-6A250 000;F 8P-6B006 501>>*8P-6B025 000
;;;PR-UG1
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;PR-UG1 1 vnt.
multiple sensor [priekiniais varomais ratais+ PR-UG1] ??? €
(21) ;;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;;F 8P-6A000 001>> 8P-6A071 000*;F 8P-6B000 001>> 8P-6B006 500*
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;;F 8P-6A071 001>>*8P-6A250 000;F 8P-6B006 501>>*8P-6B025 000
combi sensor for acceleration and yaw rate ??? €
(21) ;F 8P-6A000 001>>;F 8P-6B000 001>>
multiple sensor ??? €
22 1 vnt.
plokščio kontakto korpusas su fiksavimo mechanizmu (4 kontaktai) ??? €
23 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
laikomoji plokštelė ??? €
24 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
laikomoji plokštelė ??? €
(24) ;F 8P-6A000 001>>;F 8P-6B000 001>>
laikomoji plokštelė
nėra pakeitimo
??? €
25 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
25 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti AM6 ??? €
26 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
varžtas su šešiakampe galvute M6X16 ??? €
26 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
varžtas su šešiakampe galvute M6X16 ??? €
27 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
poveržlė 6,5X14X1,6 ??? €
27 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
poveržlė 6,5 ??? €
28 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
28 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
29 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
29 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
29 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
31 ;F >> 8P-5A200 000;F >> 8P-5B050 000
laikomoji plokštelė ??? €
(31) ;F 8P-6A000 001>>;F 8P-6B000 001>>
laikomoji plokštelė
nėra pakeitimo
??? €
32 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
32 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti AM6 ??? €