Pagrindinis meniu

AUDI Audi A3/S3/Sportback/qu.
407-11 trikampė šakė (priekis) [quattro ]
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
409407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;D >> - 28.03.2011
CDLA,CDLC
1 vnt.
trikampė šakė (kairė)
(lieta versija)
??? €
1 CDLA,CDLC 1 vnt.
trikampė šakė (kairė)
(lieta versija)
??? €
(1) ;;D >> - 28.03.2011
CDLA,CDLC
1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje)
(lieta versija)
??? €
(1) CDLA,CDLC 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje)
(lieta versija)
??? €
(1A) CCZA,CDAA,;CBFA+PR-2... 1 vnt.
trikampė šakė (kairė)
(sheet metal version)
??? €
(1A) CCZA,CDAA,;CBFA+;PR-... 1 vnt.
trikampė šakė (kairė)
(sheet metal version)
??? €
(1A) CBAB,CBBB,;CFFB,CFGB 1 vnt.
trikampė šakė (kairė)
(sheet metal version)
??? €
(1A) CCZA,CDAA,;CBFA+PR-2... 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje)
(sheet metal version)
??? €
(1A) CCZA,CDAA,;CBFA+;PR-... 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje)
(sheet metal version)
??? €
(1A) CBAB,CBBB,;CFFB,CFGB 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje)
(sheet metal version)
??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
2A 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
3/3A
laikiklis
žr. iliustraciją:
;199-00>>199-60 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X110 ??? €
5
varžtas plačia šešiakampe galvute
žr. iliustraciją:
;199-00>>199-60 ??? €
6A PR-1ZA,1ZE,;1LD,1ZD 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ;54,6 MM ??? €
(6A) PR-1ZF 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (kairė) ;49,6 MM ??? €
(6A) PR-1ZK 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ;54,6 MM ??? €
(6A) PR-1ZA,1ZE,;1LD,1ZD 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ;54,6 MM ??? €
(6A) PR-1ZF 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (dešinėje) ;49,6 MM ??? €
(6A) PR-1ZK 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ;54,6 MM ??? €
7 PR-1ZA,1ZD,;1ZF 1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(7) PR-1ZK 1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(7) PR-1ZK 1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(7) PR-1ZA,1ZD,;1ZF 1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
(7) PR-1ZK 1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
(7) PR-1ZK 1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
8 S3 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,5 ??? €
(8) 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
9 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
10 S3 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,5 ??? €
(10) ;D >> - 01.08.2011
2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
(10) ;D - 01.08.2011>>
2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
11 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
12
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-10>>411-16 ??? €
13 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M12X1,5X80 ??? €
14 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
15 ;D >> - 24.10.2011
2 vnt.
varžtas dvylikakampe galvute
žr. serviso instrukcijas
M16X1,5X70 ??? €
(15) ;D - 24.10.2011>>
2 vnt.
varžtas dvylikakampe galvute
žr. serviso instrukcijas
M16X1,5X70 ??? €
16 PR-0AC 1 vnt.
stabilizatorius, pilnas 20MM ??? €
(16) PR-0AD 1 vnt.
stabilizatorius, pilnas 21MM ??? €
(16) PR-0AE 1 vnt.
stabilizatorius, pilnas 22MM ??? €
17 2 vnt.
sujungiantis strypas ??? €
17 2 vnt.
sujungiantis strypas ??? €
18 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,50 ??? €
18A 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,50 ??? €
19 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X75 ??? €
20 ;;D >> - 24.10.2011
PR-1ZF
2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (priekis)
žr. serviso instrukcijas
??? €
(20) PR-1ZF 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (priekis)
žr. serviso instrukcijas
??? €
(20) ;;D >> - 24.10.2011
PR-1ZK,1ZA,;1ZD,1ZE
2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (priekis)
žr. serviso instrukcijas
??? €
(20) PR-1ZK,1ZA,;1ZD,1ZE 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (priekis)
žr. serviso instrukcijas
??? €
22
konsolė
žr. iliustraciją:
;199-00>>199-80 ??? €
23
assembly carrier
žr. iliustraciją:
;199-00>>199-80 ??? €
24 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,50X90 ??? €