Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/Avant
133-74 kuro vėžės (3,2 ltr.) [6+ cilindrų AUK,BKH]
aukšto slėgio siurblys
įpurškimo vožtuvas (AUK,BKH) Rinktis kitą grupę
448133740
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
kuro siurblys
taip pat naudoti:
;06E 127 535 ??? €
2 1 vnt.
O-žiedas ??? €
3 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X65 ??? €
4
nėra pakeitimo ??? €
5
žr. iliustraciją: 109-30 ??? €
(6) 1 vnt.
low-pressure sensor ??? €
(6) 1 vnt.
slėgio jutiklis ??? €
6A 1 vnt.
sandarinimo kaištis ??? €
7 1 vnt.
O-žiedas 8,2X1,5 ??? €
8 ;F >> 8E-6-220 000*
degalų tiekimo linija ??? €
(8) ;F 8E-6-220 001>>*
degalų tiekimo linija ??? €
8A ;F 8E-6-220 001>>*
adapteris ??? €
9
varžtas šešiakampe vidine galvute M6X10 ??? €
(10) 1 vnt.
degalų tiekimo linija ??? €
(10) 1 vnt.
degalų tiekimo linija ??? €
11 3 vnt.
spaustuvas 1-8X15 ??? €
(12) ;F 8E-6-180 001>>*
laikiklis ??? €
13 1 vnt.
slėgio jutiklis ??? €
14 1 vnt.
slėgį mažinantis apsauginis vožtuvas ??? €
14 1 vnt.
slėgį mažinantis apsauginis vožtuvas ??? €
15 ;F >> 8E-6-220 000*
kuro vėžės (kairė) ??? €
(15) ;F 8E-6-220 001>>*
kuro vėžės (kairė) ??? €
(15) ;F 8E-6-220 001>>*
kuro vėžės (kairė) ??? €
(15) ;F >> 8E-6-220 000*
kuro vėžės (dešinėje) ??? €
(15) ;F 8E-6-220 001>>*
kuro vėžės (dešinėje) ??? €
16 ;F >> 8E-5-600 000
oro paskirstymo korpusas (kairė) ??? €
16 ;F >> 8E-5-600 000
oro paskirstymo korpusas (kairė) ??? €
(16) 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas (kairė) ??? €
(16) ;F >> 8E-5-600 000
oro paskirstymo korpusas (dešinėje) ??? €
(16) 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas (dešinėje) ??? €
17 2 vnt.
laikiklis ??? €
18 4 vnt.
sriegtas kaištis M6X62 ??? €
19 10 vnt.
varžtas kryžmine galvute M6X70 ??? €
20 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
21 2 vnt.
1 set intake manifold seals (apatinis) ??? €
21 1 vnt.
tarpinė ??? €
21 6 vnt.
tarpinė ??? €
21 6 vnt.
tarpinė ??? €
22 6 vnt.
įpurškimo vožtuvas
taip pat naudoti:
;06E 998 907 ??? €
23 6 vnt.
repair kit for valve unit ??? €
24
nėra pakeitimo ??? €
25 ;F >> 8E-5-600 000
drive unit (kairėje gale) ??? €
(25) ;F 8E-6-000 001>>
drive unit (kairėje gale) ??? €
(25) ;F >> 8E-5-600 000
drive unit (dešinėje priekyje) ??? €
(25) ;F 8E-6-000 001>>
drive unit (dešinėje priekyje) ??? €
26 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4X12 ??? €
27 1 vnt.
vakuumo žarna (kairė) ??? €
(27) 1 vnt.
vakuumo žarna (dešinėje) ??? €
28 ;F >> 8E-5-600 000
potenciometras
tik:
;;06E 133 125 B;06E 133 126 B ??? €
(28) ;F 8E-6-000 001>>
potenciometras
tik:
;;06E 133 125 C;06E 133 126 C ??? €
29
double cable tie 7X213/140MM ??? €
30
žr. iliustraciją: 201-40 ??? €
30 "ROK"
žr. iliustraciją: 201-45 ??? €
31
žr. iliustraciją: 103-52 ??? €
32 4 vnt.
kampu žarna ??? €