Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/Avant
199-20 dalys apsaugančios variklį (2.5/3.0ltr.) [6+ cilindrų BDG,BBJ,BKN,ASB] (BDG,BBJ,BKN,ASB) Rinktis kitą grupę
156199400
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) BDG 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) BBJ 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) ;F >> 4E-5-012 670*
;BKN
atrama ??? €
(1) ;F 4E-5-012 671>>*
;BKN,ASB
atrama ??? €
(2) BDG 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) BBJ 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) ;F >> 4E-5-012 670*
;BKN
atrama ??? €
(2) ;F 4E-5-012 671>>*
;BKN,ASB
atrama ??? €
(3) BBJ 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(3) BKN 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(3) ;;F >> 8E-6-260 000*
;;BDG
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(3) BDG 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(3) ASB 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
4 BBJ 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X88 ??? €
(4) ;;F >> 8E-6-260 000*
;;BDG,BKN
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X80X45 ??? €
(4) ;;F 8E-6-260 001>>*
;;BDG,BKN,ASB
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X80X45 ??? €
(5) ;;F >> 8E-8-153 500*
;;BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;F >> 8E-8-153 500*
;;BDG,ASB
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;F 8E-8-153 501>>*
;;BDG,ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;F >> 8E-8-153 500*
;;BKN
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;;F >> 8E-8-153 500*
;;BDG,ASB
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;;F 8E-8-153 501>>*
;;BDG,ASB,BKN
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) BBJ 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) BBJ 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
8 ;F >> 8E-7-035 000*
poveržlė 8.40X29.0X1.6 ??? €
(8) 2 vnt.
poveržlė 8,4X29X1,6 ??? €
(10) ;F >> 8E-6-280 000*
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(10) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
11 ;F >> 8E-7-060 000*
;BBJ,BDG
konsolė (kairė) ??? €
(11) BDG 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
(11) ;F >> 8E-7-060 000*
;BKN,ASB
konsolė (kairė) ??? €
(11) BKN,ASB 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
12 ;F >> 8E-7-060 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(12) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
13 ;F >> 8E-6-260 000*
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(13) 8 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(15) ;F >> 8E-6-280 000*
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(15) 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
16 BDG 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(16) BKN,ASB 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(16) BBJ 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
17 ;F >> 8E-6-260 000*
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
(17) ;F 8E-6-260 001>>*
poveržlė 8,4X22,5X4 ??? €
(18) BDG,BKN,ASB 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(18) ;F >> 8E-6-260 000*
;BBJ
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
(18) BBJ 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
(19) 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(20) BBJ,BDG 1 vnt.
atrama ??? €
(20) BKN,ASB 1 vnt.
atrama ??? €
(21) ;;F >> 8E-6-260 000*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(21) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(23) ;F >> 8E-7-111 000*
;PR-1SA+BDG
cross tube ??? €
(23) PR-1SA+BDG 1 vnt.
cross tube ??? €
(23) ;;;F >> 8E-7-111 000*
;;;PR-1SB+BDG
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) PR-1SB,1SH+;BDG 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) ;F >> 8E-5-600 000
;PR-1SA+BKN
cross tube ??? €
(23) ;F >> 8E-7-111 000*
;PR-1SA+BKN,;ASB
cross tube ??? €
(23) PR-1SA+BKN,;ASB 1 vnt.
cross tube ??? €
(23) ;;;F >> 8E-5-600 000
;;;PR-1SB+BKN
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) ;;;F 8E-6-000 001>> 8E-7-111 000*
;;;PR-1SB+BKN,;ASB
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) PR-1SB,1SH+;BKN,ASB 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) BBJ
cross tube
žr. iliustraciją:
;805-00 ??? €
(24) 6 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32 ??? €