Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/Avant
301-70 reduktorius (1,8/2,0 ltr.) [benzininis variklis+ GJV,GJW,GVE,GYY,GMVJEE]
6-ių pavarų mechaninė transmisija (3,0/3,2 ltr.)
keturių ratų pavarai (GJV,GJW,GVE,GYY,GMVJEE) Rinktis kitą grupę
448301700
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 GJV,GJW,GMV 1 vnt.
reduktorius ??? €
1 ;;;;G >> 29 09 7
;;JEE;GYY,GVE,JEE
reduktorius
taip pat naudoti:
; >>G 01 034;01X 301 242 D;8E0 407 171 A ??? €
(1) ;;;;G >> 29 09 7
;;JEE;GYY,GVE,JEE
reduktorius
taip pat naudoti:
; >>G 01 034;01X 301 242 D;8E0 407 171 A ??? €
(1) ;G 01 10 7>>
;GYY,GVE,JEE
reduktorius ??? €
- JEE 1 vnt.
lizdas 12X30 ??? €
2 1 vnt.
veleno riebokšlis 16X24X6 ??? €
3 4 vnt.
mova 12X30 ??? €
4 1 vnt.
alsuoklis ??? €
5 1 vnt.
cap for venting the gearbox ??? €
6 1 vnt.
cover for selector shaft ??? €
7 1 vnt.
O-žiedas ??? €
8 1 vnt.
atbulinės eigos šviesos jungiklis M14X1,5 ??? €
9 ;G >> 05 11 6
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X22.0 ??? €
(9) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X22 ??? €
11 2 vnt.
fiksuojantis varžtas ??? €
12
selector shaft with sel. cyl.
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-93;1 ??? €
13 ;MIT MAGNETRING
1 vnt.
oil drip tray (1-ma/2-ra pavara) ??? €
14
needle bush
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-55;2 ??? €
15 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X48 ??? €
16 1 vnt.
O-žiedas ??? €
17 1 vnt.
O-žiedas 60,82X2,62 ??? €
18 1 vnt.
magnetas ??? €
19 1 vnt.
lizdas ??? €
20 1 vnt.
sandarinimo kaištis M22X1,5 ??? €
22 ;G >> 29 09 7
bearing housing ??? €
22 1 vnt.
bearing housing ??? €
23 4 vnt.
locking sleeve ??? €
24 1 vnt.
oil drip tray 3.-6 GANG ??? €
25
support with reverse shaft
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-55;35 ??? €
26
hex socket oval head collared
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-60;36 ??? €
28 ;;G >> 29 09 7
pavarų dėžė dangtis
taip pat naudoti:
;012 301 115 ??? €
28 1 vnt.
pavarų dėžė dangtis
taip pat naudoti:
;012 301 115 ??? €
28A 1 vnt.
bungs 8,15X10 ??? €
29
montavimas
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-55;30 ??? €
30
montavimas
žr. iliustraciją:
detalė:
;311-60;37 ??? €
31 1 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
32 1 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X25 ??? €
33 12 vnt.
round hd. screw M8X94X80 ??? €
35 1 vnt.
oil drip tray ??? €
36 1 vnt.
O-žiedas 126,5X2,5 ??? €
37 1 vnt.
housing for centre differential ??? €
38 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X38 ??? €
39
radialinio veleno tarpinė
žr. iliustraciją:
detalė:
;409-85;14 ??? €
40 GVE,GJV 1 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
(40) GJW,GYY 1 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
(40) GYY,GMV 1 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
41 3 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X30 ??? €
42
tvirtinama stebulė/ašis (gale)
žr. iliustraciją:
detalė:
;409-85;18 ??? €
43 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
44 ;;G >> 26 06 6
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X55 ??? €
44 ;;G >> 26 06 6
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X55 ??? €
44 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X55 ??? €
50 1 vnt.
sealing grease for radial shaft oil seal 50G ??? €