Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/Avant
505-05 trikampė šakė (gale)
rato guolio korpusas (PR-1BA,1BE,1BR,1BV,1SA,1SH) Rinktis kitą grupę
249505050
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8E-6-132 000*
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
1 1 vnt.
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(1) ;F >> 8E-6-132 000*
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
(1) 1 vnt.
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
2 ;F >> 8E-6-400 000*
eccentric washer 31X3 ??? €
2 2 vnt.
eccentric washer 31X3 ??? €
3 ;F >> 8E-6-400 000*
eccentric bolt M12X1,5X110 ??? €
(3) 2 vnt.
eccentric bolt M12X110 ??? €
4 8 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
4A 2 vnt.
press-fit nut M12X1,5-2,5 ??? €
5 ;F >> 8E-6-400 000*
fitted bolt, hexagon head M12X1,5X120 ??? €
5 2 vnt.
fitted bolt, hexagon head M12X1,5X120 ??? €
6 ;F >> 8E-6-400 000*
poveržlė 13 ??? €
(6) ;F 8E-7-000 001>>*
poveržlė 13X24X2,5 ??? €
7 1 vnt.
trikampė šakė (kairėje viršuje) ??? €
(7) 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje viršuje) ??? €
8 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
9 ;F >> 8E-6-400 000*
eccentric washer 30X5 ??? €
9 2 vnt.
eccentric washer 12,2X30X5X4 ??? €
10 2 vnt.
eccentric bolt M12X1,5X87 ??? €
10 2 vnt.
eccentric bolt M12X1,5X87 ??? €
11 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X75 ??? €
12 ;F >> 8E-6-197 075*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
12 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12) ;F >> 8E-6-197 075*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F >> 8E-5-450 000*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
yra:
wheelhub with bearing
??? €
(12A) ;F >> 8E-5-450 000*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
yra:
wheelhub with bearing
??? €
13 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
14 ;;F >> 8E-6-400 000*
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X120X80 ??? €
14 ;;F >> 8E-6-400 000*
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X120X80 ??? €
(14) ;;F 8E-7-000 001>>*
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X130 ??? €
15 2 vnt.
vairo traukė ??? €
16 2 vnt.
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X130 ??? €
17 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
18 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X72 ??? €
18A 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X72 ??? €
19 2 vnt.
antgalis ??? €
20 2 vnt.
rato stebulė 5/112 ??? €
21 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (gale) ??? €
21A 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (gale) ??? €
22 PR-1BR,1SH 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (kairė)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
(22) PR-1BR,1SH 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (dešinėje)
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €
23 ;F >> 8E-6-400 000*
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X26 ??? €
23 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X26 ??? €
24 PR-1BR,1SH 2 vnt.
apsauga nuo akmenukų
modeliams, turintiems sunkiąją pakabą
??? €