Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/Avant
803-50 boot floor plate Rinktis kitą grupę
249803500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
lakštinio metalo plokštė 200X1500X0,8 ??? €
(1) 1 vnt.
lakštinio metalo plokštė 300X1500X0,8 ??? €
(1) 1 vnt.
lakštinio metalo plokštė 500X1500X0,8 ??? €
(1) 1 vnt.
lakštinio metalo plokštė 800X1500X0,8 ??? €
3 1 vnt.
apatinė plokštė (gale) ??? €
3 ;F >> 8E-7-047 000;F >> 8E-7-801 000
apatinė plokštė ??? €
4 ;F >> 8E-7-047 000*;F >> 8E-7-801 000*
;PR-5C0
apatinė plokštė ??? €
4 PR-5C0 1 vnt.
apatinė plokštė (gale) ??? €
(4) ;;;F >> 8E-7-047 000*;F >> 8E-7-801 000*
;;;PR-5C1
apatinė plokštė
for models with activated charcoal canister
??? €
(4) PR-5C1 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
for models with activated charcoal canister
??? €
4A
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
5 1 vnt.
support with tow hitch (gale) ??? €
(6) 1 vnt.
mounting for tie-down eye (kairė) ??? €
(6) ;F >> 8E-7-065 000*;F >> 8E-7-801 400*
mounting for tie-down eye ??? €
6 ;F >> 8E-7-065 000*;F >> 8E-7-801 400*
mounting for tie-down eye ??? €
(6) 1 vnt.
mounting for tie-down eye (dešinėje) ??? €
7 1 vnt.
posparnis (kairėje gale) ??? €
8 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale) ??? €
9 1 vnt.
apatinė plokštė (kairėje išorėje) ??? €
10 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje išorėje) ??? €
11 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
stiprinimas ??? €
13 ;F >> 8E-7-047 000;F >> 8E-7-801 000
stiprinimas ??? €
14 1 vnt.
stiprinimas ??? €
14 ;F >> 8E-7-047 000;F >> 8E-7-801 000
stiprinimas ??? €
15 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €
16
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
20 2 vnt.
daviklio danga (kairė, dešinė) ??? €
21 1 vnt.
daviklio danga ??? €
25 2 vnt.
O-žiedas (kairė, dešinė) ??? €
26 1 vnt.
O-žiedas ??? €
28
kniedinė uždara veržlė
stabdžių žarnos laikiklis (kairė)
M8X0,5-3 ??? €
29 3 vnt.
išsiplečianti veržlė ??? €
30 3 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
31 1 vnt.
guminė įvorė ??? €
32
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
35 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė)
transporto priemonėms su vaikiška kėdute (-isofix-)
??? €
(35) 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje)
transporto priemonėms su vaikiška kėdute (-isofix-)
??? €
- 1 vnt.
mounting sleeve for child seat (-isofix-) ??? €
36 4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X27 ??? €
37
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
38 1 vnt.
alsuoklis (dešinėje gale) ??? €
44
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
45
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
46
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
47
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
48
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
49
sriegtas kaištis M6X18 ??? €
50
welded pin 5X15,5 ??? €