Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4/Avant/quattro
821-10 sparnai (priekis)
posparnis Rinktis kitą grupę
156821100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X12 ??? €
satino juoda A8X12 ??? €
1 ;F >> 8D-T-400 000*;F >> 8D-V-029 000*
sparnai (kairė) ??? €
(1) ;F 8D-V-000 001>>*;F 8D-V-029 001>>*
sparnai (kairė) ??? €
(1) ;;;F 8D-V-275 000>>*
sparnai (kairė)
without:
maker's plate
;;"AUDI" ??? €
(1) ;F >> 8D-T-400 000*;F >> 8D-V-029 000*
sparnai (dešinėje) ??? €
(1) ;F 8D-V-000 001>>*;F 8D-V-029 001>>*
sparnai (dešinėje) ??? €
(1) ;;;F 8D-V-275 000>>*
sparnai (dešinėje)
without:
maker's plate
;;"AUDI" ??? €
2 ;F >> 8D-S-140 000*
hexagon head panel screw 6,5X16 ??? €
(2) ;F >> 8D-S-140 000*
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
3 ;F >> 8D-S-140 000*
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
4 ;F >> 8D-S-140 000*;F 8D-S-140 001>>*
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
(4) ;F 8D-S-140 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X12 ??? €
5 6 vnt.
poveržlė 5,3X12X1 ??? €
6 4 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X20,5X16,3 ??? €
7 ;F >> 8D-S-140 000*
išsiplečianti veržlė 4,8X18 ??? €
12 Linsenschraube mit Innentorx-;Kopf
4 vnt.
B4,8X16 ??? €
7 ;F >> 8D-S-140 000*
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
8 ;F 8D-S-140 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X12 ??? €
10 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
11 4 vnt.
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
13 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
15 2 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
16 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X24,5X16 ??? €
17 ;F >> 8D-T-040 000*
posparnis (priekyje kairėje) ??? €
17 ;F 8D-T-040 001>>*8D-T-400 000
posparnis (priekyje kairėje) ??? €
16 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X23,4X16 ??? €
16 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X16X24 ??? €
17 1 vnt.
plastikinis posparnis (priekyje kairėje) ??? €
(17) ;F >> 8D-T-040 000*
posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
(17) ;F 8D-T-040 001>>*8D-T-400 000
posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
(17) ;F 8D-V-000 001>>
posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
(17) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
18 20 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
19 18 vnt.
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
(19)
įterpti veržlę ??? €
20 2 vnt.
sealing element
posparnis
??? €
26 1 vnt.
attachment parts for one fender ??? €
27 1 vnt.
wheel spoiler (priekyje kairėje) ??? €
(27) 1 vnt.
wheel spoiler (dešinėje priekyje) ??? €
(28) 4 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X12 ??? €
28 4 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €