Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4/Avant/quattro
145-97 turbinos oro aušintuvas (2,7 ltr.) [6 cilindrų: AGB,AZB] (AGB,AZB) Rinktis kitą grupę
219145750
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8D-1-109 080*
turbinos oro aušintuvas (kairė) ??? €
1 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (kairė)
taip pat naudoti:
;078 145 719 AC ??? €
1 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (kairė)
taip pat naudoti:
;078 145 719 AC ??? €
2 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
2A 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
3 2 vnt.
guminė įvorė 15,5/30 ??? €
4 4 vnt.
guminė įvorė ??? €
5
full tubular rivet
stiprinimas (dešinėje)
4,8X6 ??? €
(5) 3 vnt.
kniedė
stiprinimas (kairė)
4,8X8,8 ??? €
6 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairė) ??? €
7 4 vnt.
savisriegė veržlė M4X15X17,5 ??? €
8 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M4X13 ??? €
9 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
(9) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
10
spaustuvas 40-60X9X0,5 ??? €
11 1 vnt.
slėgio vamzdis (kairėje viršuje) ??? €
12 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16-Z1 ??? €
13
įsiurbiamo oro ortakis
žr. iliustraciją:
;133-75 ??? €
14 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
14 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
15
spaustuvas 23-35X9X0,5 ??? €
(15)
terminalas 33 ??? €
16 2 vnt.
cut-off valve ??? €
16 2 vnt.
cut-off valve ??? €
17 1 vnt.
jungianti žarna (kairėje viršuje) ??? €
17 1 vnt.
jungianti žarna (kairėje viršuje) ??? €
18 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (kairėje viršuje) ??? €
19 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X12-S1-N ??? €
20 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (kairėje apačioje)
taip pat naudoti:
;078 133 148;078 133 148 A ??? €
20 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (kairėje apačioje)
taip pat naudoti:
;078 133 148;078 133 148 A ??? €
21 2 vnt.
O-žiedas 44X3,5 ??? €
22 2 vnt.
O-žiedas 50X3,5 ??? €
23 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X18 ??? €
24 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė) ??? €
25
išmetamųjų dujų turbokompresorius
žr. iliustraciją:
;145-77 ??? €
26 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (lower rear) ??? €
(26) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio žarna (lower rear) ??? €
27 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio vamzdis (kairėje apačioje) ??? €
(27) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio vamzdis (kairėje apačioje) ??? €
28 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
29 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (lower front) ??? €
(29) ;;F >> 8D-1-200 001*
slėgio žarna (lower front)
tik:
;078 145 805 L ??? €
(29) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio žarna (lower front) ??? €
30 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas ??? €
(30) 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas
for vehicle use in cold climates
??? €
31 3 vnt.
atstumo detalė ??? €
32 3 vnt.
guminė įvorė ??? €
33 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X25 ??? €
34 AGB 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (dešinėje) ??? €
34 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (dešinėje) ??? €
34 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (dešinėje) ??? €
35 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
35A 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
36 ;F >> 8D-Y-160 000*
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
(36) 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
37 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
(37) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
38 1 vnt.
slėgio vamzdis (dešinėje viršuje)
laikiklis
žr. iliustraciją:
;;109-90 ??? €
39 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
39 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
40 1 vnt.
jungianti žarna (dešinėje viršuje) ??? €
40 1 vnt.
jungianti žarna (dešinėje viršuje) ??? €
41 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (dešinėje viršuje) ??? €
42 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (dešinėje apačioje)
taip pat naudoti:
;078 133 148;078 133 148 A ??? €
42 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (dešinėje apačioje)
taip pat naudoti:
;078 133 148;078 133 148 A ??? €
43 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje) ??? €
44
išmetamųjų dujų turbokompresorius
žr. iliustraciją:
;145-77 ??? €
45 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (lower rear) ??? €
(45) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio žarna (lower rear) ??? €
46 ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio vamzdis (dešinėje apačioje) ??? €
(46) ;F 8D-1-200 001>>*
slėgio vamzdis (dešinėje apačioje) ??? €
(47) ;F >> 8D-1-200 000*
slėgio žarna (lower front) ??? €
(47) ;F 8D-1-200 001>>*
+
slėgio žarna (lower front) ??? €
48
įleidimo žarna
žr. iliustraciją:
;133-90 ??? €
49 1 vnt.
self-locking collar nut M6 ??? €
50 1 vnt.
edge protection
sutrumpinti:
120MM;80MM ??? €