Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4/Avant/quattro
821-10 sparnai (priekis)
posparnis Rinktis kitą grupę
156821100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
sparnai (kairė) ??? €
(1) S-4 1 vnt.
sparnai (kairė)
pataisyti, jei reikia
??? €
(1) 1 vnt.
sparnai (dešinėje) ??? €
(1) S-4 1 vnt.
sparnai (dešinėje)
pataisyti, jei reikia
??? €
4 4 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
5 4 vnt.
poveržlė 5,3X12X1 ??? €
6 4 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X20,5X16,3 ??? €
(7) 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė AM6/0,5-3 ??? €
(7) 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
8 ;F >> 8D-1-110 000*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X12 ??? €
(8) ;;F 8D-1-110 001>>*
hexagon socket oval head panel bolt (combi) M6X15,5-H-L ??? €
8A 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €
8B ;;F 8D-1-110 001>>*
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) M6X12-E-L ??? €
10 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
11 4 vnt.
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
13A 1 vnt.
brace (kairėje apačioje) ??? €
(13A) 1 vnt.
brace (dešinėje apačioje) ??? €
14 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
15 4 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
16 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X23,4X16 ??? €
(17) 1 vnt.
plastikinis posparnis (priekyje kairėje) ??? €
(17) S4 1 vnt.
plastikinis posparnis (priekyje kairėje) ??? €
(17) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
(17) S4 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje priekyje) ??? €
18 20 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
19 18 vnt.
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
20 2 vnt.
sealing element
posparnis
??? €
(20) S4 2 vnt.
sealing element
posparnis
pakeisti dirbtuvėse
??? €
(21) 1 vnt.
brace (kairėje viršuje) ??? €
22 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X16 ??? €
24 ;F >> 8D-1-110 000*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X12 ??? €
(24) ;;F 8D-1-110 001>>*
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) M6X12-E-L ??? €
26 ;;F >> 8D-1-110 000*
attachment parts for one fender ??? €
27 1 vnt.
wheel spoiler (priekyje kairėje) ??? €
(27) 1 vnt.
wheel spoiler (dešinėje priekyje) ??? €
28 4 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
28 4 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X12 ??? €