Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
422-20 cover plates
ir ( vairas dešinėje)
tvirtinimo detalės Rinktis kitą grupę
223422420
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 066 Q;8E2 422 066 C;8E2 422 066 R;8E2 42 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 066 Q;8E2 422 066 C;8E2 422 066 R;8E2 42 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 066 Q;8E2 422 066 C;8E2 422 066 R;8E2 42 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8H2 422 065 B ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8H2 422 065 B ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8H2 422 065 B ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8H2 422 065 B ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071 C;8E2422 065 M ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071 C;8E2422 065 M ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071 C;8E2422 065 M ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071;8E2 422 065 L;8E2 422 071 C;8E2.422 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071;8E2 422 065 L;8E2 422 071 C;8E2.422 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071;8E2 422 065 L;8E2 422 071 C;8E2.422 ??? €
(1) 1 vnt.
steering gear with int. track rod joint
naudoti:
ZF;;8E2 422 071;8E2 422 065 L;8E2 422 071 C;8E2.422 ??? €
2
vairo traukė
traukės antgalis
nebegaminama/pakeista:
;;8E0 422 821;;8E0 419 811 B;;N 102 187 08 ??? €
2A 2 vnt.
vairo traukė ??? €
2A 2 vnt.
vairo traukė ??? €
2 2 vnt.
vairo traukė ??? €
(3) 2 vnt.
repair set for track rod end ??? €
3 2 vnt.
traukės antgalis ??? €
4 2 vnt.
šešiakampė veržlė M14X1,5 ??? €
5 1 vnt.
gaiter ZF ??? €
6 1 vnt.
gaiter ZF ??? €
7 2 vnt.
spyruoklinis gnybtas 22X10 ??? €
(8) 1 vnt.
spaustuvas 68X7X0,6 ??? €
9 1 vnt.
O-žiedas 57X2 ??? €
(10) 1 vnt.
spaustuvas 59X7X0,6 ??? €
11 1 vnt.
O-žiedas 57X2 ??? €
12 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X25 ??? €
13 ;F >> 8H-4-012 000*
gaiter ??? €
(13) ;F 8H-4-012 001>>*
gaiter ??? €
13 1 vnt.
gaiter ??? €
14 4 vnt.
12 point socket (combi.) M10X49 ??? €
15 ;F >> 8H-3-022 000
apsauginė plokštė ??? €
15 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(15) ;F >> 8H-3-022 000
apsauginė plokštė ??? €
(15) 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
16 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
16 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
17
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
19
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
20 1 vnt.
vairo pavaros tepalas 250G ??? €
23 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M10X10 ??? €
- 1 vnt.
mova atstumo palaikymui ( vairas dešinėje) ??? €