Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
505-05 trikampė šakė (gale)
rato guolio korpusas Rinktis kitą grupę
249505050
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8H-4-024 000*
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(1) ;F 8H-4-024 001>>*
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(1) ;F 8H-4-024 001>>*
ašies kreiptuvas (kairė) ??? €
(1) ;F >> 8H-4-024 000*
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
(1) ;F 8H-4-024 001>>*;F 8H-4-024 001>>*
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
(1) ;F 8H-4-024 001>>*;F 8H-4-024 001>>*
ašies kreiptuvas (dešinėje) ??? €
2 2 vnt.
eccentric washer 31X3 ??? €
2 2 vnt.
eccentric washer 31X3 ??? €
3 2 vnt.
eccentric bolt M12X1,5X110 ??? €
3 2 vnt.
eccentric bolt M12X110 ??? €
4 8 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
4A 2 vnt.
press-fit nut
žr. serviso instrukcijas
M12X1,5-2,5 ??? €
5 2 vnt.
fitted bolt, hexagon head M12X1,5X120 ??? €
6 4 vnt.
poveržlė 13 ??? €
7 1 vnt.
trikampė šakė (kairėje viršuje) ??? €
(7) 1 vnt.
trikampė šakė (dešinėje viršuje) ??? €
8 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
9 2 vnt.
eccentric washer 12,2X30X5X4 ??? €
9 2 vnt.
eccentric washer 30X5 ??? €
10 2 vnt.
eccentric bolt M12X1,5X87 ??? €
10 2 vnt.
eccentric bolt M12X1,5X87 ??? €
11 ;F >> 8H-3-050 000*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X80 ??? €
11 ;F >> 8H-3-050 000*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X80 ??? €
11 ;F 8H-4-000 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X75 ??? €
11 ;F 8H-4-000 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X75 ??? €
12 ;F >> 8H-4-024 000*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
12 ;F >> 8H-4-024 000*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12) ;F 8H-4-024 001>>
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12) ;F 8H-4-024 001>>
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12) ;F >> 8H-4-024 000*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12) ;F >> 8H-4-024 000*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12) ;F 8H-4-024 001>>*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12) ;F 8H-4-024 001>>*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F >> 8H-4-014 000*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) ;F >> 8H-4-014 000*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) ;F 8H-4-014 001>> 8H-5-007 800*;F >> 8H-5-901 500*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) ;F 8B-5-007 801>> 8H-5-013 800*;F 8B-5-901 501>> 8H-5-903 501*
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(12A) ;F >> 8H-4-014 000*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F >> 8H-4-014 000*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F 8H-4-014 001>> 8H-5-007 800*; >> 8H-5-901 500*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F 8H-4-014 001>> 8H-5-013 800*; >> 8H-5-903 500*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(12A) ;F 8H-4-014 001>>*
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
13 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
14 2 vnt.
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X120X80 ??? €
15 2 vnt.
vairo traukė ??? €
15 2 vnt.
vairo traukė ??? €
16 2 vnt.
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X130 ??? €
17 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
18 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X72 ??? €
18A 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X72 ??? €
19 2 vnt.
antgalis ??? €
20 2 vnt.
rato stebulė 5/112 ??? €
20 2 vnt.
rato stebulė 5/112 ??? €
21 ;;F >> 8H-3-050 000*
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
21 ;;F >> 8H-5-006 846*
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
(21) 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
21A 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €