Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
825-00 cabrio top stowage box cover Rinktis kitą grupę
273825000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8H-3-004 750*
dangtis ??? €
(1)
dangtis
for convert. top stowage box
??? €
1
dangtis
for convert. top stowage box
taip pat naudoti:
;; >>F8H3004751;8H0 853 297 A ??? €
2 2 vnt.
hinge (left a. right) ??? €
2 2 vnt.
hinge
for convert. top stowage box
??? €
3 ;F >> 8H-3-004 000*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X22 ??? €
3 10 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X22 ??? €
3 10 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X22 ??? €
4 2 vnt.
hinge cover ??? €
5 4 vnt.
dangtelis (juodas) ??? €
6 2 vnt.
ball stud C13X16.00 ??? €
6 2 vnt.
ball stud M8X16 ??? €
7 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
8 2 vnt.
binder ??? €
9 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M6X18 ??? €
10 1 vnt.
pull loop (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
pull loop (dešinėje) ??? €
11 4 vnt.
poveržlė 8,4X21X2 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
15 1 vnt.
tarpinė ??? €
- 1 vnt.
tarpinė (kairė) ??? €
- 1 vnt.
tarpinė (dešinėje) ??? €
15A 2 vnt.
foam underlay (self-adhesive)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
16
žr. iliustraciją: 871-30 ??? €
(17) 1 vnt.
vandens drenažo žarna (kairė) ??? €
17 1 vnt.
vandens drenažo žarna (dešinėje) ??? €
18 2 vnt.
kniedė 3,2X6,5 ??? €
19
cable tie with holder; for weld pin: 10X187;5MM ??? €
20 ;F >> 8H-5-017 100*;F >> 8H-5-904 001*
catch ??? €
20 1 vnt.
catch (kairė) ??? €
20 1 vnt.
catch (kairė) ??? €
(20) ;F >> 8H-5-017 100*;F >> 8H-5-904 001*
catch ??? €
(20) 1 vnt.
catch (dešinėje) ??? €
(20) 1 vnt.
catch (dešinėje) ??? €
21 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X12 ??? €
21 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X12 ??? €
22 ;F >> 8H-5-019 700*;F >> 8H-5-904 300*
catch ??? €
(22) ;F 8H-5-019 701>>*;F 8H-5-904 301>>*
catch ??? €
23 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M6X16 ??? €
23 6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M6X16 ??? €
24 ;F >> 8H-3-029 000*
čiuožimo strypas ??? €
24 ;F >>*8H-5-019 700*;F >> 8H-5-904 300*
čiuožimo strypas ??? €
(24) ;F 8H-5-019 701>>*;F 8H-5-904 301>>*
čiuožimo strypas ??? €
25 2 vnt.
fiksuojanti poveržlė 5 ??? €
26 1 vnt.
1 set securing bars ??? €
27 ;;F >> 8H-5-019 700*;F >> 8H-5-904 300*
catch
cabrio top stowage box cover
??? €
27 1 vnt.
catch
cabrio top stowage box cover
??? €
27 1 vnt.
catch
cabrio top stowage box cover
??? €
28
žr. iliustraciją: 853-70 ??? €
29 1 vnt.
mikro jungiklis (dešinėje)
cabrio top stowage box cover
;F201 ??? €
30 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute 3,5X16 ??? €