Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
199-05 dalys apsaugančios variklį (2,0 ltr.) [4+ cilindrų BWE,BRC,BPW,BWT]
6-ių pavarų mechaninei pavarų dėžei [benzininis variklis+ BWE,BRC,BPW,BWT]
for vehicles with automatic (BWE,BRC,BPW,BWT) Rinktis kitą grupę
454199000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) BWE,BWT 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) BRC,BPW 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(2) BWE,BWT 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) ;F >> 8H-7-014 000*
;BRC,BPW
atrama (dešinėje) ??? €
(2) ;F 8H-7-014 001>>*8H-7-024 000*
;BRC,BPW
atrama (dešinėje) ??? €
(2) BRC,BPW 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(3) BWE,BWT 1 vnt.
cover plate for rubber-metal bearing (dešinėje priekyje) ??? €
(5) 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(5) ;;F >> 8H-7-007 000*
;;BWE
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35;M10X35 ??? €
(5) ;;F 8H-7-007 001>>*
;;BWE,BWT
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(6) ;F >> 8H-8-009 500*
;BWE,BWT
hydro-mounting (kairė) ??? €
(6) ;F 8H-8-009 501>>*8H-8-050 000
;BWE,BWT
hydro-mounting (kairė) ??? €
(6) BWE,BWT 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(6) ;F >> 8H-8-050 000
;BRC,BPW
hydro-mounting (kairė) ??? €
(6) BRC,BPW 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(7) ;F >> 8H-8-009 500*
;BWE,BWT
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(7) ;F 8H-8-009 501>>*8H-8-050 000
;BWE,BWT
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(7) BWE,BWT 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(7) ;F >> 8H-8-009 500*
;BRC,BPW
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(7) ;F 8H-8-009 501>>*8H-8-050 000
;BRC,BPW
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(7) BRC,BPW 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
8 ;F >> 8H-7-015 000*;F >> 8H-7-900 700*
konsolė (kairė) ??? €
(8) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
9 ;F >> 8H-7-015 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(9) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
(10) ;F >> 8H-7-008 400*
;BRC,BPW
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(10) BRC,BPW 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(11) ;F >> 8H-7-014 000*
;BRC,BPW
poveržlė 8.40X29.0X1.6 ??? €
(11) BRC,BPW 2 vnt.
poveržlė 8,4X29X1,6 ??? €
12 ;F >> 8H-7-008 400*
;BWE
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(12) BWE,BWT 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(12) ;F >> 8H-7-014 000*
;BRC,BPW
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(12) BRC,BPW 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(13) BWE,BWT 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(13) BRC,BPW 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(15) ;F >> 8H-7-007 000*
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
(15) ;F 8H-7-007 001>>*
poveržlė 8,4X22,5X4 ??? €
(16) BWE,BWT 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(17) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X30 ??? €
18 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(19) BWE,BWT 1 vnt.
atrama ??? €
(19) BRC,BPW 1 vnt.
atrama ??? €
(22) ;F >> 8H-7-013 000*
;BWE,BWT
cross tube ??? €
(22) BWE,BWT 1 vnt.
cross tube ??? €
(22) ;;;F >> 8H-7-013 000*
;;;BWE
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(22) BWE,BWT 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(22) ;F >> 8H-7-013 000*
;BRC,BPW
cross tube ??? €
(22) BRC,BPW 1 vnt.
cross tube ??? €
(22) ;;;F >> 8H-7-013 000*
;;;BRC,BPW
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(22) BRC,BPW 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
30 1 vnt.
brace (dešinėje priekyje) ??? €
31 1 vnt.
brace (priekyje kairėje) ??? €
33 12 vnt.
fillister head bolt with multi-point socket head M10X20 ??? €