Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
199-10 dalys apsaugančios variklį (2,7/3,0 ltr.) [6+ cilindrų BKN,ASB,BPP] (BKN,ASB,BPP) Rinktis kitą grupę
156199400
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(3) 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(4) ;;F >> 8H-7-023 500*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X80X45 ??? €
(4) ;;F 8H-7-023 501>>*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X80X45 ??? €
(5) ;;F >> 8H-8-016 800*
;;;;ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;F 8H-8-016 801>>*8H-8-050 000
;;;;ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) [mechaninė pavarų dėžė + ASB,BKN] ??? €
(5) ;F >> 8H-8-015 000*
;;ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;F 8H-8-015 001>>*8H-8-050 000
;;ASB,BKN
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;ASB,BKN 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) [automatinis + ASB,BKN] ??? €
(5) ;F >> 8H-8-015 000*
;;;BPP
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;F 8H-8-015 001>>*8H-8-050 000
;;;BPP
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;;BPP 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) [automatic infin. gear+ BPP] ??? €
(5) ;;F >> 8H-8-016 800*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;;F 8H-8-016 801>>*8H-8-050 000
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
8 ;F >> 8H-7-014 000*
poveržlė 8.40X29.0X1.6 ??? €
(8) 2 vnt.
poveržlė 8,4X29X1,6 ??? €
(10) ;F >> 8H-7-008 400*
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(10) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(11) ;F >> 8H-7-015 000*
konsolė (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
12 ;F >> 8H-7-015 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(12) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
13 ;F >> 8H-7-014 000*
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(13) 8 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(15) ;F >> 8H-7-008 400*
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(15) 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(16) 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
16 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
17 ;F >> 8H-7-007 000*
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
(17) ;F 8H-7-007 001>>*
poveržlė 8,4X22,5X4 ??? €
(18) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(19) 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(20) 1 vnt.
atrama ??? €
(21) ;;F >> 8H-7-004 000*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(21) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(23) ;F >> 8H-7-009 000*
cross tube ??? €
(23) 1 vnt.
cross tube ??? €
(23) ;;;F >> 8H-7-009 000*
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(23) 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(24) 6 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32 ??? €
25 1 vnt.
brace (dešinėje priekyje) ??? €
(25) 1 vnt.
brace (priekyje kairėje) ??? €
26 2 vnt.
fillister head bolt with multi-point socket head M10X20 ??? €