Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
407-08 front wishbone link [8 cilindrai ]
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
233407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 2 vnt.
front wishbone link ??? €
1 2 vnt.
front wishbone link ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
4 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
4 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
5 2 vnt.
bolt, hex. hd. with pin (combi) M12X1,5X120X80 ??? €
6 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
7 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X100 ??? €
7 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X100- ??? €
8 2 vnt.
lock screw M10X50 ??? €
9 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
9A 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
10 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X105X26 ??? €
11 2 vnt.
poveržlė 20X10,5X2 ??? €
12 ;;;;;F >> 8H-7-022 100*
rato guolio korpusas (kairė)
pilkas
pažymėta:
*no 'fi' function possible
;;8E0 407 241 C;8E0 407 241 E;8E0 407 257 H ??? €
12 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
pilkas
pažymėta:
;;8E0 407 241 H;8E0 407 241 C;8E0 407 241 E;8E0 407 241 K;8E0 40 ??? €
(12) ;;;;;F >> 8H-7-022 100*
rato guolio korpusas (kairė)
alum-silver
pažymėta:
*no 'fi' function possible
;;8E0 407 241 B;8E0 407 241 D;8E0 407 257 F ??? €
12 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
alum-silver
*no 'fi' function possible
if necessary use in pairs
žr. serviso instrukcijas
??? €
(12) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
pilkas
pažymėta:
;;8E0 407 242 H;8E0 407 242 C;8E0 407 242 E;8E0 407 242 K;8E0 40 ??? €
(12) ;;;;;F >> 8H-7-022 100*
rato guolio korpusas (dešinėje)
alum-silver
pažymėta:
*no 'fi' function possible
;;8E0 407 242 D;8E0 407 242 B;8E0 407 258 F ??? €
(12) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
alum-silver
*no 'fi' function possible
if necessary use in pairs
žr. serviso instrukcijas
??? €
13 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
13 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
(13) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
(13) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
14 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(14) 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(14) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
(14) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
15 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
15 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
16A 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X62X45 ??? €
17 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
(18) 2 vnt.
rato stebulė 5/112 ??? €
19 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X72 ??? €
20 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
20 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
21 1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje) ??? €
21 1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje) ??? €
(21) 1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje) ??? €
(21) 1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje) ??? €
(21) 1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje) ??? €
23 1 vnt.
stabilizatorius ??? €
24 1 vnt.
sujungiantis strypas (kairė)
pažymėta: (balta)
??? €
(24) 1 vnt.
sujungiantis strypas (dešinėje)
pažymėta: (žalias)
??? €
25 2 vnt.
giminė tarpinė 29MM ??? €
26 2 vnt.
spaustuvas ??? €
26 2 vnt.
spaustuvas ??? €
27 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
28 4 vnt.
bolt, hex. hd. with shoulder and shaft M10X50 ??? €
29 2 vnt.
laikiklis ??? €
31 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
31 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
33 ;F >> 8H-7-014 000*
poveržlė 5X16,2X40 ??? €
(33) ;F 8H-7-014 001>>*
poveržlė 5X16,2X40 ??? €
34 ;F >> 8E-7-014 000*
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X30 ??? €
34 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X30 ??? €
36 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis 82MM ??? €
41 1 vnt.
assembly lubricant 100ML ??? €