Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4/S4 Cabrio./qu.
807-00 bamperis (priekis) Rinktis kitą grupę
454807000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-2K1 1 vnt.
buferio dangtelis ??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K1 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with headlight washer system
??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K1 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with parking aid
??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K1 1 vnt.
buferio dangtelis
for models with headlight washer system and parking aid
??? €
gruntuotas ??? €
(1) "ROK"+ 1 vnt.
buferio dangtelis ??? €
PR-2K2
gruntuotas ??? €
(1) "ROK"+;PR-2K2 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with headlight washer system
??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K7 1 vnt.
buferio dangtelis ??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K3,2K7 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with headlight washer system
??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K7 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with parking aid
??? €
gruntuotas ??? €
(1) PR-2K3,2K7 1 vnt.
buferio dangtelis
for models with headlight washer system and parking aid
??? €
gruntuotas ??? €
(1) "ROK"+ 1 vnt.
buferio dangtelis ??? €
PR-2K8
gruntuotas ??? €
(1) "ROK"+;PR-2K8 1 vnt.
buferio dangtelis
for vehicles with headlight washer system
??? €
gruntuotas ??? €
2 PR-2K1,2K3,;2K7 1 vnt.
bumper carrier ??? €
(2) "ROK"+;PR-2K2,2K4,;2... 1 vnt.
bumper carrier ??? €
3 2 vnt.
atrama (left a. right) ??? €
4 4 vnt.
kniedė 6X16 ??? €
5 1 vnt.
holder for bumper bracket (kairė) ??? €
(5) "ROK" 1 vnt.
amortizatorius (kairė) ??? €
6 1 vnt.
holder for bumper bracket (dešinėje) ??? €
(6) "ROK" 1 vnt.
amortizatorius (dešinėje) ??? €
7 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M8X110X80 ??? €
8 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (kairė) ??? €
(8) 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (dešinėje) ??? €
(9) 4 vnt.
užtvirtinantis kaištis
ir
guminė įvorė
M6 ??? €
10 1 vnt.
guide piece (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
guide piece (dešinėje) ??? €
11 2 vnt.
hexagon socket head bolt, self-locking M6X25 ??? €
12 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
13 ;F >> 8H-7-012 968;F >> 8H-7-900 500
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X15 ??? €
(13) ;F 8H-7-012 969>>;F 8H-7-900 501>>
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16 ??? €
14 3 vnt.
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M6X20 ??? €
15 1 vnt.
tempimo kablio uždangalas ??? €
gruntuotas (dešinėje) ??? €
(16) 3 vnt.
grip pin (apatinis) ??? €
17 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi)
only for position:
M6X16;;12 ??? €
(17) ;;F >> 8H-7-030 500*;F >> 8H-7-901 350*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
only for position:
6X12;1 ??? €
(17) ;;F 8H-7-030 501>>*;F 8H-7-901 351>>*
oval head panel screw
only for position:
5X16;1 ??? €
18 1 vnt.
guide frame (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
guide frame (dešinėje) ??? €
(18) PR-2K3
guide frame
įtraukta detalėje:
;1 ??? €
19
žr. iliustraciją: 955-30 ??? €
20 ;F >> 8H-7-014 357;F >> 8H-7-900 700
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32.00-S22 ??? €
20 6 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32 ??? €
21 PR-2K7,2K8 1 vnt.
foam filler piece (apatinis) ;630X60X8 ??? €
22 PR-2K7,2K8
šešiakampė veržlė su poveržle M6;630X60X8 ??? €
30 PR-2K1 1 vnt.
panel upper part (kairėje išorėje) ??? €
satino juoda ??? €
(30) PR-2K1 1 vnt.
panel upper part (dešinėje išorėje) ??? €
satino juoda ??? €
31 PR-2K1 1 vnt.
trim - lower part (kairėje išorėje) ??? €
satino juoda ??? €
(31) PR-2K1 1 vnt.
trim - lower part (dešinėje išorėje) ??? €
satino juoda ??? €
32 AUK+PR-2K1 1 vnt.
dangtis (kairejė viduje) ??? €
satino juoda ??? €
(32) AUK,BRC,BPW,;BFB+PR-... 1 vnt.
dangtis (dešinėje viduje) ??? €
satino juoda ??? €
(32) BRC,BPW,BFB,;BKN,ASB...
apdaila (kairejė viduje) ??? €
(32) BNK,ASB,BWE,;BPP,BWT...
apdaila (dešinėje viduje) ??? €
-
oro nukreipiklis
žr. iliustraciją:
;145-84 ??? €
33 PR-2K1 1 vnt.
headlight trim (kairė) ??? €
gruntuotas ??? €
(33) PR-2K1 1 vnt.
headlight trim (dešinėje) ??? €
gruntuotas ??? €
34 BRC,BPW,BWE,;BKN,ASB... 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(34) S4 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(34) AUK+PR-2K7 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(34) BWE,BKN,ASB,;BPP,BWT... 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
(34) S4 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
(34) BFB,BRC,BPW,;AUK+PR-... 1 vnt.
oro nukreipiklio grotelės (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
35
žr. iliustraciją: 807-35 ??? €
36 ;;F >> 8E-7-300 000
1 vnt.
1 set fixing parts for bumper (priekis) ??? €
37 1 vnt.
sąvaržėlė 8X9X1,2 ??? €
38
savisriegė veržlė
žr. paveiksle, detalė:
;863-25,4 ??? €
40 PR-2K2,2K4,;2K8
žr. iliustraciją: 945-00 ??? €
41
žr. iliustraciją: 853-30 ??? €
42
žr. iliustraciją: 805-50 ??? €
50 1 vnt.
spoileris (kairė) ??? €
(50) 1 vnt.
spoileris (dešinėje) ??? €
51 4 vnt.
kniedė 4,8X15 ??? €