Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4 allroad quattro
399-30 laikantis rėmas (2.0/3.0 ltr) [quattro ]
dalys apsaugančios pavarų dėžę
6-ių pavarų mechaninei pavarų dėžei Rinktis kitą grupę
673399300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
skersinis ??? €
2 PR-T41 1 vnt.
bonded rubber bush (3,0 ltr.) ??? €
(2) ;D >> - 31.05.2010
PR-TH3
1 vnt.
bonded rubber bush (2,0 ltr.) ??? €
(2) PR-TH3,TM4 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
(2) ;D >> - 29.08.2011
PR-TG6
1 vnt.
bonded rubber bush (2,0 ltr.) ??? €
(2) ;D - 29.08.2011>>
PR-TG6
1 vnt.
bonded rubber bush (2,0 ltr.) ??? €
3 1 vnt.
gearbox support ??? €
(4) 1 vnt.
sustabdyti ??? €
5 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M8X60 ??? €
6 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
7 3 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M10X40 ??? €
8 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M10X40 ??? €
10 1 vnt.
laikantis rėmas ??? €
11 ;;D >> - 20.09.2010
1 vnt.
strut brace for assembly carrier ( vairas kairėje) ??? €
11 1 vnt.
strut brace for assembly carrier ( vairas kairėje) ??? €
(11) ;;D >> - 20.09.2010
1 vnt.
strut brace for assembly carrier ( vairas dešinėje) ??? €
(11) 1 vnt.
strut brace for assembly carrier ( vairas dešinėje) ??? €
- 2 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
12 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X100 ??? €
13 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X42 ??? €
14 6 vnt.
nut, square M12X1,5 ??? €
16 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X16/1,5-3 ??? €
17 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas kairėje) ??? €
(17) 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas dešinėje) ??? €
18 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
19 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X16 ??? €
20 ;PR-TH3
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-50 ??? €
(20) ;PR-TG6
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-05 ??? €
(20) ;PR-T41
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-60 ??? €
21 ;PR-TH3
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-50 ??? €
(21) ;PR-TG6
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-05 ??? €
(21) ;PR-T41
laikomoji plokštelė (kairė)
žr. iliustraciją:
;199-60 ??? €
22 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X50 ??? €
23 ;D >> - 17.05.2010
1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
23 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
24 ;D >> - 17.05.2010
1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
24 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
25 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
26 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
27 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas dešinėje) ??? €
28 4 vnt.
bolt, hex. hd. with shaft M10X110X90 ??? €
29
užtvirtinantis kaištis
naudoti:
bracket for anti-roll bar
M8X42;;4D0 411 336 G ??? €